24 листопада в мерії відбулося засідання виконавчого комітету Одеської міськради, де був розглянутий ряд найактуальніших питань, що стосуються нашого міста. Зокрема, серед них створення дитячих садків, економічний розвиток міста, а також реставрація напівкруглого будинку на площі біля Дюка. Подробиці дізнаємося в наступному сюжеті.

Перед початком засідання виконкому кілька десятків людей пікетували будівлю мерії з вимогою зберегти зелену зону в районі 411 батареї і не забудовувати її висотками. Заступник Одеського міського голови В’ячеслав Шандрик заспокоїв одеситів — на сесію міської ради це питання поки що виноситися не буде.

В’ячеслав Шандрик, заступник Одеського міського голови

Хотелось бы, во-первых, заверить, что на сессию городского совета не выносится вопрос утверждения ДПТ и не будет вынесен до тех пор, пока не будут рассмотрены все обращения и мы не получим внятного объяснения от разработчиков проекта. Но хочу сразу сказать, что проект ДПТ не предусматривает застройки зеленых зон, не предусматривает сноса деревьев, речь шла о территории, которая используется строительной академией. Исключительно.

Зате на засіданні виконавчий комітет прийняв рішення про створення, а точніше відновлення занедбаних будівель, ще 5-ти дитячих садів на території міста до кінця 2017 року. Тільки в минулому році міська влада повернула дітям 7 дошкільних установ.

Зінаїда Цвірінько, заступник Одеського міського голови

Детский сад №55 не работал несколько десятков лет. Там, собственно, сада не осталось, остались одни руины, которые в очень укромном уголке, где собирались лица не совсем социального поведения. Этот сад мы откроем в этом году, поэтому есть уже решения о создании коммунальной установы, мы его оставили под тем номером, под которым он был когда-то много лет назад.

Також на засіданні виконкому нагадали одеситам про обмеження руху на Пересипі.

24 листопада з 21:00 в районі Пересипського мосту буде частково обмежено рух транспорту. Нова схема організації дорожнього руху пов’язана з проведенням робіт з капітального ремонту транспортної розв’язки на перетині вулиць Балківської — Отамана Головатого — Одарія — Чорноморського козацтва. Мета ремонту — забезпечити безперервне сполучення громадського транспорту з селища Котовського до ж\д вокзалу в рамках реалізації трамвайного маршруту «Північ-Південь». Планується завершити роботи до Нового року.

Олександр Ілько, директор департаменту транспорту ОМР

Организация движения с центра города в сторону поселка Котовского не меняется абсолютно. То есть движение личного транспорта, как было через газовый переулок, так и остается. Движение общественного транспорта, как было через Пересыпский мост, так и остается. Частично изменяется проезжаемость по Атамана Головатого. А именно три ряда: два ряда уходят направо на Балковскую, один ряд уходит наверх в Херсонский сквер и остальные два ряда, которые сегодня есть, они будут использоваться для проезда транспорта с ул. Балковской в переулок Одария и дальше по Черноморского Козачества.

Також було прийнято рішення відреставрувати напівкруглий будинок на площі біля Дюка. Будівля, розташована на розі Приморського бульвару і вулиці Катерининській, є пам’яткою архітектури національного значення.

Комментарии закрыты