У неділю, 12 лютого, в рамках української баскетбольної Суперліги одеський баскетбольний клуб «БІПА» впевнено обіграв своїх принципових суперників — гостей з Миколаєва. Зі старту обидві команди більш високу точність показали підопічні Сергія Кірлан — 24-28. А ось після тайм-ауту одесити заграли більш енергійними і в другій чверті зіграли в нічию — 19 -19. І тільки після великої перерви підопічні Вадима Пудзирея змогли повністю взяти нитки гри в свої руки, завдяки чому, впевнено виграли третю чверть — 26:14, а потім і четверту — 24:12. І як результат — спільна перемога — 93-73. Підтримував одеських баскетболістів в цьому відповідальному і напруженому поєдинку і мер Одеси Геннадій Труханов, а також голова міської Федерації баскетболу Павло Вугельман.