Результати недавно проведеного соціологічного дослідження в Одесі показали, що найбільшим рівнем довіри серед одеситів користується чинна міська влада в особі мера міста Геннадія Труханова. Про це в прес-центрі «Одесит» розповів менеджер проектів Центру соціальних і маркетингових досліджень «СОЦИС» Олександр Чашковський.

Найбільшим рівнем довіри серед одеситів користується чинна міська влада в особі мера міста Геннадія Труханова. Такі результати соціологічного дослідження в Одесі, яке провели з 5 по 16 травня шляхом опитування жителів міста.  Всього було опитано близько 2 тисяч респондентів.

Олександр Чашковський, Центр соц. і маркетингових досліджень «СОЦИС»

Наибольшим уровнем доверия из списка, который был представлен, пользуется нынешний мэр Одессы — Труханов Геннадий у него самый больший рейтинг доверия — 60%.

Якщо припустити, що вибори Одеського міського голови відбудуться найближчим часом, то, згідно з результатами соціологічного дослідження, більшість одеситів віддали б свої голоси за чинного мера Геннадія Труханова.

Олександр Чашковський, Центр соц. і маркетингових досліджень «СОЦИС»

Беззаговорочным лидером мэрской гонки на данный момент выступает нынешний мэр Труханов Геннадий. На данный момент за него проголосовало бы 43,1% жителей Одессы. На втором месте с огромным отрывом в 4,3%, то есть, фактически в 10 раз, второе место занимает Гурвиц Эдуард, третье место — Саакашвили Михаил — 3,2%. Среди тех, кто намерен принимать участие в выборах и определился со своим электоральным выбором мэром бы стал нынешний городской голова Труханов Геннадий, с показателем 72,3% избирателей. Насколько я помню, в прошлый раз он также победил в первом туре, потому что набрал более 50%. Так и по нашему исследованию, имитируя эту ситуацию на данный момент он бы мэром стал сразу же в первом туре.

Незважаючи на активні нападки на адресу міської влади, ще один опонент Геннадія Труханова, скандальний забудовник Аднан Ківан користується довірою менше одного відсотка жителів міста — 0,8%. Що стосується виборів партій в Одеську міськраду, то, відповідно до проведеного соцопитування, лідируючі позиції займає фракція «Доверяй делам», яка на сьогоднішній день є найчисленнішою політичною силою в Одеській міській та обласній радах.

Комментарии закрыты