«Юним одеситам — відкритий простір» — черговий проект в рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин», який робить ще один крок до створення сучасних шкіл. За словами Сергія Вегерчука, співавтора проекту і директора гімназії №2, сучасна освіта не влаштовує ні викладачів, ні дітей та їх батьків. Школи 21 століття вимагають таких змін, які зможуть дати учням дійсно нові знання, відповідні часу світанку технологій. Оснащення класів інтерактивними дошками дає викладачам можливість не витрачати час на креслення, написання речень і вправ, це робиться буквально за лічені секунди. Також, за допомогою візуалізації можна уявити будь-який історичний період, політичного лідера чи автора знаменитої на весь світ книги.

Сергій Вегерчук, директор гімназії №2

Одесса стала родоначальницей электронных учебников. Вот уже пол года учителя города Одесса на уровне 7-х классов работали с электронными учебниками. Но работать с электронным учебником не имея интерактивной доски — это невозможно. Согласно проекту, планируется до 5-ти миллионов, пока что по этому проекту — 54 школы. Они будут равно распределены между районами. Повторяю, в 2007 году уже был такой проект города и были обеспечены все школы города получили по 2 доски. Что такое интерактивная доска? Она дает возможность выйти за пределы аудитории и связаться с миром. Она дает возможность учителю биологии рассмотреть вопрос, любую картинку интерактивным методом. Когда ученик не слушает и воспринимает этот материал, когда он подходит к доске и касается пальчиком, выбирает… Если мы разбираем такой вопрос как лягушка, строение лягушки, это очень интересно. Это дает возможность учителю и проверить, и помочь рассказать, и визуально представить.

Інтерактивна дошка і електронний підручник — це запорука якісної освіти для юних одеситів, які першими в Україні почали активно використовувати обидві системи під час навчання. Такі методи насамперед вчать дитину як самому здобувати знання, заохочують до творчості і роблять урок більш легким, як для вчителя, там і для дітей в класі. Час не стоїть на місці, точно також, як і методи навчання змінюються і готують молодь до нових сучасних професій.

Комментарии закрыты