Сьогодні в Одесі існують 12 шкіл-інтернатів, чиї вихованці не можуть похизуватися безхмарним дитинством. Самі заклади не мають змоги самостійно забезпечувати школярів всім необхідним, а тому в такій ситуації необхідна підтримка ззовні. Саме з  цією метою у рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин» було створено проект «Здорові діти — здорова нація».

Анастасія Красношлик, автор проекту

Пообщавшись в директорами интернатов и также посетив их с визитом, мы увидели, в каких именно спортивных атрибутах нуждается тот или иной интернат. И именно с учетом этих потребностей мы и сформировали эту смету, в которую в основном и входит спортивный инвентарь, в котором нуждаются интернаты. Также стоит отметить, что бюджет проекта составляет 364 800 гривен. И, как я уже сказала, это в основном расходы на приобретение инвентаря.

Проект «Здорові діти — здорова нація» вже отримав позитивний відгук Департаменту освіти — і наразі чекає підтримки одеситів. Нагадаємо, що гроші на всі проекти, які реалізовуються у рамках онлайн-платформи «Соціально активний громадянин», з громадського бюджету виділяє міська влада Одеси.

Комментарии закрыты