Ще одна яскрава подія чекає одеситів та гостей міста. 7 травня в день народження великого композитора Петра Ілліча Чайковського в оперному театрі  відбудеться премєра балету «Спляча красуня» — твору, який нині називають енциклопедією класичного танцю. «Спляча красуня» — один з найвідоміших класичних балетів, який збирає повні зали по всьому світу, не залишаючи байдужим жодного глядача. Одеський театр пропонує режисерську версію солістки балету Маріі Полюдової.

Одеський театр опери та балету підготував поціновувачам балетного мистецтва справжній подарунок — шедевр Петра Ілліча Чайковського та Маріуса Петіпа, створений за мотивами однієї з найвідоміших казок Шарля Перро, який є вершиною балетної класики. Балет «Спляча красуня» присвячено до дня народження великого композитора, який тісно пов’язаний і з нашим містом, І з нашим театром. Ідея відновлення цього спектаклю в театрі зародилася досить давно, розповідає генеральний директор Надія Бабич.

 Надія Бабич, генеральний директор оперного театру

Он у нас был в репертуаре. К сожалению, все ветшает, стареют декорации,нам очень хотелось получить новый, достойный этого теавтра спектакль.дорогущий, потрясающе красивый. Необыкновенный достойный этого театра спектакль.

Це перша режисерска робота солістки театру, артистки балету, майстра сцени Марії Полюдової, яка надихнула нове життя в оригінальну постановку, привнесла елементи пантоміми в танець.

 Марія Полюдова, заслужена артистка Республіки Молдова

 Я себя видела много лет артисткой балета, сейчас я виступаю в другой роли. Очень приятно, что столкнулась именно с єтим балетомс другой сторони. Услішала и увидела нюансов, красок. Музікальніх, хореографических

Чудова музика Чайковського, яка стала основою балету, повноправний союзник хореографа, а танець мовою почуттів, виразником внутрішніх емоційних переживань створює неперевершений спектакль. Великим подарунком для трупи та для театру стало то, що диригувати виставою  погодився головний диригент театру Олександру Самоїле, який звично диригує оперними виставами. На то було декілька причин , зізнається маестро. Але перш за все тому, що це твір Петра Ілліча Чайковського.

 Олександру Самоїле, диригент-постановник

11.37-11.55- я влюблен в его музику. Когда дирижирую его музику возникает шизофрения, что єту музику я сам сочинил. Его душа разговариевает

Казкова історія про принцесу Аврору та її рятівника принца Дезіре, безсмертна партитура великого Чайковського, геніальна хореографія Петіпа – все це привертає увагу шанувальників балету вже понад 120 років, зачаровуючи чудовою музикою та дивовижним мереживом різнопланових танців. 7 та 25 травня одеських шанувальниів балету чекає грандіозна премєра Сплячої красуні в режисерський версіії Марії Полюдової, с приголомшивими декораціями та костюмами епохи барокк0 та рококо.

 

 

 

 

Комментарии закрыты