Пристрасті навколо санаторію Лермонтовський разгораються… Відому одеську здравницю навідали судові виконавці. Як з’ясувалось згодом — для того, аби передати керівництву рішення суду… На щастя, до конфлікту справа не дійшла. Непрохані гості, вручивши те саме рішення, одразу покинули санаторій. І треба сказати, все на фоні останніх подій — днями рішенням апеляційного суду міста Одеси — санаторій Лермонтовський повернули одеситам.

«Лермонтовський» залишається в центрі конфлікту між приватним підприємством Федерації профспілок «Укрпрофоздоровниця» та Міністерством юстиції. Після того, як суди визнали санаторій держвласністю, Кабмін передав його Мін’юсту. «Укпрофздравниця», у свою чергу, відмовилася віддавати «Лермонтовський», оскільки вважає, що держава ніяких прав на нього не має. Більш того, в компанії стверджують, що таким чином реалізується схема з приватизації санаторію — нібито на його території хочуть побудувати щось висотне.
Сьогодні ж керівництво санаторію відзначає довгоочікуваний успіх… Нарешті справа зрушила із мертвої точки. 25 листопада рішенням Апеляційного господарського суду Одеської області була скасована реєстрація права власності на санаторій за Міністерством юстиції.
Дмитрий Антипов, директор клинического санатория «Лермонтовский»
 Апелляционный административный суд города Одессы наконец-то внял желание одесситов, чтобы Лермонтовский остался для одесситов, а не для Министерства юстиции, и позавчера (вот это решение от имени Украины) отменил регистрацию права собственности за Министерством юстиции и признал ихнии дейстия неправомочными
Проте, вищезгадане рішення суду залишається поза увагою непроханих гостей, які дедалі частіше навідуються у санаторій… з не що іншою метою  — як захватом здравниці, — зазначає директор Лермонтовського. Позиція керівництва санаторію — у Мін’юсту немає підстав на санаторій і його оформлення.
Дмитрий Антипов, директор клинического санатория «Лермонтовский»
На даный момент у Министрерства юстиции нет не только моральных, но и никаких юридических прав на санаторий Лермонтовский. Несмотря на то, что сегодня противостояния шли полтора часа, и медпроцедуры в санатории были приостановлены, большое количество пациентов, ая я напомню, что это люди после инфарктов, после инсультов, были испуганы…Сейчас с ними работают психологи. санаторий продолжает работать и мы занимаемся самым важным нашим делом, для вчачей это — не бороться с чиновниками, а дарить людям здоровье — это самое главное
Раиса Шульга, начмед клинического санатория «Лермонтовский»
В этом санатории я работаю с 1984 года. Представляете, сколько это лет? Всю жизнь в этом санатории лечатся непростые люди, в смысле  — непростые диагнозы у наших пациентов — пост инфарктные, постинсультные… а сейчас и воины АТО с тяжелыми контузиями, с ранением конечностей. И на сегодня в санатории 250 пациентов, и 50 — лечащихся по «курсовкам»
Що ж до самої здравниці… Непростий таки би мовити діагноз самого санаторію поставили майже рік тому. Від 21 січня 2015 року нерухоме майно «Лермонтовського» було відібрано у «Укрпрофоздоровниці» і передано у власність Фонду держмайна згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України . Крім того, Міністерство юстиції створило державне підприємство «Санаторій «Лермонтовський» зі статутним капіталом в один мільйон гривень, яке очолив глава департаменту організаційного та ресурсного забезпечення Мін’юсту Сергій Мудрий. Зі свого боку, адміністрація «Лермонтовського» санаторію стверджує, що Міністерство юстиції діє «рейдерськими методами ті далеко не в рамках українського законодавства.
Дмитрий Антипов, директор клинического санатория «Лермонтовский»
 У нас хорошо работающий санаторий, без малейшей задолженности…мы строим новые котельни, мы ремонтируемся, деньги выделяем на социальные программы. мы выполняем собой функции государства. А государство чем благодарит? Отжать? ну это очень больно просто…
Директор санаторію зазначає, що очікує продовження протистояння з Мін’юстом, який за його переконанням просто накинув око на дорогу землю «Лермонтовського» в найпрестижнішому районі Одеси.

Комментарии закрыты