В Олексіївському сквері нашого міста активно проводиться благоустрій: встановлена сучасна система поливу, монтується освітлення, укладається нова бруківка. Перевірити хід робіт з благоустрою улюбленого жителями Молдаванки скверу приїхав Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Мер зазначив, що перед відповідними комунальними службами міста було поставлено завдання — по закінченню терміну оренди прибрати комерційні точки, розташовані поруч, так звані «наливайки». І розглянути питання відновлення або будівництва нової громадської вбиральні в сквері. За словами голови правління ПАТ «Ремонтно-будівельна дільниця «Одесголовпостач» Олександра Фрідмана, в сквері проведено водопостачання для сучасної системи поливу і встановлена спеціальна каналізація для кабелів, від яких будуть живитися 49 п’ятиметрових точок зовнішнього освітлення скверу і дев’ять вже встановлених опор для підсвічування храму. Також в Олексіївському сквері буде заасфальтовано близько 1100м території і, згідно з проектом, з’являться 5 дитячих та спортивних майданчиків з травмобезпечним прогумованим покриттям, нові лавки і урни. Зараз ведеться укладка тротуарної плитки, ії встановлять на 8000кв.м.

Крім того, на території скверу розташоване розворотне кільце трамваю №12. В рамках проведення реконструкції скверу планується оновити трамвайне полотно і контактну мережу, а вздовж рейок встановити огорожу. Через старт цих робіт трамвай №12 з 12-го листопада перестане курсувати, але в січні планується реконструкцію колій вже завершити. Більш того, тут буде відновлено огорожу загальною довжиною 637 погонних метрів. У реставраційних майстернях вже відтворюються елементи, що були втрачені.

Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован