15 липня в Одесі відбудеться матч за Суперкубок України. На стадіоні «Чорноморець» зіграють донецький «Шахтар» і київське «Динамо». Напередодні зустрічі вулицями міста їздить DJ-мобіль, на якому одесити можуть побачити сам кубок. Подробиці — далі в сюжеті.

Суперкубок України вирушив в подорож по вулицях Одеси! Головний футбольний трофей країни сьогодні, 13 липня, весь день будуть возити на DJ-мобілі по місту, щоб кожен бажаючий зміг на власні очі побачити, а також сфотографуватися на пам’ять із Суперкубком. В ході підготовки до проведення матчу між столичним «Динамо» і донецьким «Шахтарем», президент української Прем’єр-ліги зустрівся з мером Одеси Геннадієм Трухановим.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

У нас в Одессе мы проводим Суперкубок — это уже стабильность. Одесситы уже привыкли. Я думаю, что и в дальнейшем мы также будем не менять традиции. Одесса достойно принимает, считаю, не мне судить, конечно, вам больше давать оценку нашему городу, но мы достойно принимаем данное грандиозное событие в мире футбола и очень приятно, что это происходит в Одессе.

Важливо відзначити, що за право проводити найочікуваніший матч української Прем’єр-ліги боролися чотири міста -Дніпро, Львів, Харків і Одеса. Уже ввосьме вибір припав саме на Одесу.

Євген Генінсон, президент Української футбольної Прем’єр-ліги

Честно, откровенно, у нас не осталось выбора еще полгода назад. После того, как мы начали первые переговоры, мы получили объятья настолько открытые от мэрии. Я хочу поблагодарить всех присутствующих, потому что эта работа, которая была проведена вами — нам только осталось приехать и последние штрихи сделать. Вы говорите, Одесса не первый город и не второй, но для нас Одесса — это первый футбольный город Украины.

На спільній прес-конференції Євген Генінсон подарував Геннадію Труханову м’яч, ідентичний тому, яким у чемпіонаті Німеччини (а це топ-першість світу) будуть грати 4 сезони. У відповідь мер Одеси вручив президенту УПЛ знак міст-побратимів.

Комментарии закрыты