В міській художній галереї, що розташована в Свято-Архангело-Михайлівському жіночому монастирі, урочисто відкрилась виставка робіт дітей-пациєнтів відділення онкогематології Одеської дитячої клінічної лікарні. Виставка «Світ надії» проходить з благословення Високопреосвященішого митрополита Одеського та Ізмаільського Агафангела, за підтримки обласної ради миру та одеського міського голови Геннадія Труханова.

На другому поверсі Дому мілосердя Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря розгорнулась виставка малюнків дітей, які проходять чи вже пройшли курс лікування у відділенні онкогематології Одеської дитячої клінічної лікарні. Тут з цим страшним діагнозом лікуються дітки різного віку. І кожен день відбувається боротьба за життя.

Надія Фомічова, директор художньої галереї

В день целителя Пантелеймона открывается выставка под название Свет надежды. Дети являются или бывшим или настоящими пациентами онкогемотологии. Тот мир , который рисует эти дети прекрасен. Это воплощенные надежды детей и взрослых

Опікуює відділення онкогематологіїї благодійний фонд «Пчьолка». Два рази на тиждень його співробітники, волонтери проводять для маленьких пацієнтів різні майстер-класи.

 Олександра Сандуляк, координатор волонтерів

сейчас лето и у нас в основном творческие мастер-классі-рисуем, лепим. В прохладное время приходят повора и мі готовим с детками. Один день –кулинария, второй творчество

Вже два роки за ініциативою керівника xудожньої студії Одеського центру професійно-технічної освіти Павла Яйсо проходять заняття у відділенні онкогематології. Всі представлені на виставці роботи були написані під його керівництвом  та керівника авторської творчої майстерні — Ольги Французової. Картини талановитих педагогів так само увійшли до експозиції.

 Павло Яйсо, педагог з малювання

Моя работа-портрет монаха. Она актуальна. Я показіваю боль в его глазах, доброту. Он молится за детей больніх, чтоб біли здорови и за положение  в Украине, когда ребята наши погибают на восток украині. Его боль в єтих глазах.

У виставці  взяли участь 10 дітей. За допомогою різноманітних художніх матеріалів юні автори створили твори, гідні найвищої оцінки, кажуть відвідувачі. Діти продемонстрували своє уявлення про навколишній світ, свої надії і фантазії, що відображають їх внутрішній стан.

  Олександра, 8 років

15.36 -15.54Я рисовала лисичку, фрукті, подсолнух. Почему тебе нравится рисовать?. Потому что я красиво рисую.о чем ті думаешь, когда рисуешь?

Представлені 44 малюнки, на які треба дивитися серцем.  Вони барвисті, насичені тональними контрастами. І в кожній роботі звучить надія. Надія на життя.

 

 

 

Комментарии закрыты