16 травня на трасі здоров’я пройшов забіг від Одеської Національної Академії Харчових Технологій, приурочений до Дня Європи. У ньому взяли участь студенти першого курсу, а також їх викладачі. Як це все проходило, дізнавалася наша знімальна група.

День Європи святкується в третю суботу травня і перш за все це свято культури і народу. Про те як важливо поважати різні національності і цікавитися їх особливостями. Одеська національна академія харчових технологій одна з перших почала відзначати це свято і у цьому році пройде ряд заходів присвячених цій даті. І першим став забіг, в якому студенти  взяли участь, як на велосипедах так і пішки.

 Олена Кананихіна, проректор ОНАХТ

 

В Одеській Національній академії харчових технологій багато традицій і одна з тих традицій обов’язково святкувати дні Європи в Україні і ось кожного травня на передодні днів Європи ми виходимо на трасу здоров’я для того щоб показати, в нашій академії панує здоровий спосіб життя  

Ініціатором цього свята у стінах Академії стали звичайні студенти, які прагнуть до Європейського стилю життя. В якому здоровий спосіб життя є не невід’ємною частиною цивілізованої людини.

 Анатолій Басов, голова студентського самоврядування 

 

 Спочатку було дуже багато питань як це буде, що, де, коли, але коли все пояснили як це все буде проходити, що це весело в першу чергу, це спортивне змагання, це спортивне життя, ми підтримуємо спорт, тоді кожен студент сказав так, ми хочемо приймати у цьому участь, у нас все добровільно і кожен студент завжди запитує, коли? 

Головною метою заходу стало об’єднання всіх студентів в загальному змаганні, загартувати командний дух і провести весело час, а головне з користю для здоров’я.

 Валентина Новикова, студентка першого курсу

 

Я дуже рада що в нашій академії є спорт і проводяться різні заходи присвячені спорту, тому що я вважаю що наша академія, вона відповідає не тільки за те щоб наші студенти були освідченними, але і за те щоб вони були дуже добро фізично розвинуті

Для керівництва академії було також важливо побачити спортивну підготовку своїх студентів і тому по приходу на фініш у всіх учасників вимірювався пульс і викладачі стежили за загальним станом здоров’я протягом усього забігу.

 Олександр Человський, учасник змагань

На сегодняшнем заезде я приехал первым, я собой доволен, не очень устал так как дистанция не большая, ну так приятно проехался

Всього у змаганні взяли участь близько чотирьохсот студентів, з яких частина долали дистанцію на велосипеді, частина бігли та інші йшли спортивною ходьбою.

 

Комментарии закрыты