30 вересня о суботу в рамках свого туру по містах України, Одесу відвідав Михайло Саакашвілі. На жаль, на зустрічі біля Дюка з колишнім губернатором не обійшлося без бійок. Зокрема, постраждав громадський діяч Святослав Огренчук, інвалід по зору. В даний момент, постраждалий знаходиться в Єврейській лікарні куди надійшов зі струсом мозку 1 жовтня. На зустрічі з журналістами Святослав розповів про те, що саме сталося біля Дюка.

Святослав Огренчук, громадський діяч

Я пришел на встречу с Саакашвили как журналист. Я хотел убедиться насколько действительно его поддерживают одесситы, потому что он анонсирует что у него большая поддержка, я этого не увидел. Хотел задать ему несколько вопросов, которые у меня возникли. Но, к сожалению, мне не дали эту возможность, задать вопрос. На меня набросились его обезумевшие соратники, пытались вырвать из рук микрофон, схватили за руки, начали наносить удары по затылку, по голове, по спине.

Як прокоментували подію в лікарні, потерпілий спершу недооцінив свій стан, а гостре запаморочення і нудота дали про себе знати тільки на наступний день. До того ж, говорять і про особливий стан пацієнта.

Віктор Мороз, завідувач нейрохірургії МКЛ №1

Мы надеемся что при своевременном лечении он сможет восстановить свою трудоспособность в рамках своего основного диагноза по слепоте. Боль в области глазных яблок, тут трудно интерпретировать, потому что он имеет свои старые проблемы с глазами. Он лишен зрения, в связи с этим особенно уязвим.

Зараз Святослав Огренчук проходить медикаментозне лікування, за прогнозами медиків, він буде перебувати в лікарні ще кілька днів, а пізніше за бажанням зможе продовжити лікування у невропатолога.

Комментарии закрыты