КНИГА ПРОФЕСОРА ШАЛІМОВА ПРО Д.МЕНДЕЛЄЄВА

У лютому відзначаються дві важливі дати: 185 років від дня народження  великого вченого Дмитра Менделєєва, який відкрив один з фундаментальних законів природи — періодичний закон хімічних елементів. До речі, це відкриття відбулось 150 років тому. Одеський вчений, професор політехнічного університету Микола Шалімов до ювілейних дат видав книгу, присвячену геніальному вченому. Що увійшло в книгу, які цікаві факти з біографії Менделєєва, про науковий світ вченого поговоримо з автором видання в нашій студії.

ПОРЯДОК ТА НЕНАДІЙНІСТЬ

Одеській науковій бібліотеці відбулась презентація книги американського письменника Емре Сенсера «Order and insecurity in Germany and Turkey» (Порядок і Ненадійність у Німеччині та Туреччині). Зустріч з автором організована центром «Вікно в Америку», факультетом міжнародно-правових відносин юридичної академії та при участі депутата Одеської міської ради Олександра Шеремета.

ЖИТТЯ ДОМУ

У Золотій залі літературного музею відбулась презентація альбому, присвяченому будинку, що розташований на всесвітньо відомому перехресті, на розі вулиць Дерибасівської та Рішельєвської. Це перша історико-краєзнавча робота, яка відтворила біографію одного окремо взятого одеського будинку — починаючи від його народження до наших днів. В чому незвичайність цього видання, знають наші кореспонденти.

Комментарии закрыты