«ПРИСТРАСТЬ» ВІД ОЛЕГА  ШКОЛьНІКА

11 листопада відбулася перша премєра нового 141 сезону в Одеському академічному російському драматичному театрі. Це постановка автора пєси Семена Злотнікова, який живе та працює в Ізралі. Вистава «Пристрасть»  присвячена до ювілею виконавця головної ролі, народного артиста Украиїни Олега Школьніка.

ЮНЕ ДАРОВАННЯ

Одеса-місто традицій, традицій музичних. А всі наші діти, якщо не генії, то обовязково обдаровані. Розвивають ці таланти в школах естетичного виховання, яких в Одесі немало. Так, учнї дитячої музичної школи №11, що на вулиці Варненській, часті гості престижних міських, республіканеських та міжнародних конкурсів та фестивалів. На при кінці жовтня перемогу-гран-прі  Міжнародного конкурсу «Амадеус», який проходив в чеському місті Брно, достала учениця 2-го класу школи Альбіна Шумакова.

ЗАГАДКА ЗОЛОТОГО КЛЮЧИКА

10 листопада ведучій актор Одеського театру юного гладача. Народний артист України, лауреат державної премії ім. Тараса Шевченка  Андрій Петрович Гончар відзначив свій 80-й день народження. До ювілею улюбленного артиста показали виставу «Золотий ключик», в якій Андрій Петрович воплотив образ Карабаса Барабаса. Виставу разом з гладачами із задоволенням подивилися і наші кореспонденти.

Комментарии закрыты