Сьогодні, в побуті, широке застосування знаходять двох і трьохтарифні лічильники, однак, споживачів все одно не цікавить економія газу, вугілля чи мазуту, поки це не буде стосуватися кожного споживача особисто. Основна проблема полягає в тому, що більшість користувачів ніяк не мотивовані турботою про ресурси.

Сергій Муранов, голова Асоціації «Масив Нерубайський»

Многозонная система предусмотрена для того, чтобы экономить на работающих в ночное время бытовых приборах. Поэтому, здесь вопрос стоит однозначно — если вы хотите сэкономить, техника должна работать, вопрос возникает только в какое время суток. 
Встановлення багатотарифного лічильника не веде до миттєвої економії, після цього слід виконати певний перелік дій. Для того щоб встановити лічильник, користувачу досить лише написати заяву, відмови по якій, в будь-якому випадку, не існує, а є тільки бажання самого споживача економити власні фінансові кошти.

Сергій Муранов, голова Асоціації «Масив Нерубайський»

Многие страны мира, в общем-то, страдают от пиковых нагрузок утром и вечером(с 16:00 до 16:10) СКЛЕЙКА. До сих пор, Соединенные Штаты, я просто, в качестве примера, терпят миллиардные убытки. Миллиардные, это даже не миллионы, а миллиарды долларов. Потому что они не могут, то есть регулировка пиковых нагрузок, непрогнозируемых, происходит в ручном режиме. До сих пор не создана система, которая могла бы это делать в автоматическом режиме. (с 17:05 до 17:27)

Також, величезну роль в даний момент грають вимоги, які пред’являють до України міжнародні організації.

Сергій Муранов, голова Асоціації «Масив Нерубайський»

К сожалению, электроэнергия в цене, плата за киловатт, будет расти независимо от обстоятельств. Потому что точно также, как мы сейчас покупаем бензин по европейским ценам, а были периоды, когда у нас в стране бензин стоил выше, чем в Европе и в Америке. То, точно также, рано или поздно, мы перейдем на цену за киловатт по европейским или американским, приблизительно, ценам.

Поки що, це питання не стоїть так гостро, а наша країна не споживає таку велику кількість енергії, як США або країни Європи. Однак, з кожним днем, в квартирах з’являється все більше електроприладів, що збільшує кількість навантажень і в якихось випадках може привезти навіть до аварій.

Сергій Муранов, голова Асоціації «Масив Нерубайський»

Обследование работы лифтов выяснило, оказывается, что лифты в системе ожидания, то есть, когда они не работают, не поднимаются вверх-вниз, не опускаются, потребляют до 50% электроэнергии.

У таких випадках, економія може стати дуже значною саме із застосуванням багатозонних лічильників. Також, можна підключати програматори — спеціальні пристрої, які переналаштовують техніку на роботу в нічний час, коли розрахунок витраченої енергії розраховується за дешевшим тарифом.

Андрій Сергатий, заступник комерційного директора «Одесаобленерго»

По установке дифферинционного прибора учета, потребитель должен заплатить стоимость своего прибора учета. Если это, обычный однофазный потребитель, то стоимость прибора учета — 1200 гривен и сама замена прибора учета стоит — 75 гривен 77 копеек. 

Наступне підвищення оплати електроенергії відбудеться вже в кінці цього місяця — 27 лютого, тому саме багатозонні лічильники і програматори, при правильному користуванні, можуть допомогти заощадити на оплаті електроенергії.

Комментарии закрыты