Чемпіонат України з тайської боксу серед дорослих та юніорів почався в Одесі 29 березня. 247 учасників починаючі від 11 років з різних куточків України зібралися в Одесі, в 9-му Спортивному клубі на Семінарській щоб поборотися за призові місця в одному з найбільш видовищних видів єдиноборств. Підтримати хлопців та дівчат і побажати їм яскравих виступів приїхав мер Одеси і Президент Національної української федерації тайського боксу — Геннадій Труханов.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Есть люди, которые сегодня в наше сложное для страны время прикрываются государственным флагом, именно прикрываются. Вы, в отличие от некоторых, кто это делает, вы сегодня поднимаете флаг страны. Поднимаете его на спортивные высоты, представляя нашу страну. Сегодня на чемпионате Украины, завтра на чемпионате Европы, на чемпионате мира, который состоится в Мексике. Знаете, сердце радуется, потому что вы сегодня симпатичные, красивые физически здоровые. В здоровом теле — здоровый дух, я уверен что сегодня формируется ваш характер, формируется ваша стойкость. Сегодня вы делаете усилия над собой приходя в спортзал и выступая на соревнованиях. И завтра вам будет легче в жизни преодолевать все трудности.

Уже понад 20 років Українська федерація таїландського боксу проводить відкриті кубки та змагання в нашій країні. Приємно, що саме Одесу називають «столицею тайського боксу», адже ще в кінці минулого століття «муай-тай» набув тут популярності і став розвиватися. У 2018 році, незважаючи на нелегкий для країни час, на змагання в Одесу з’їхалася рекордна кількість областей за останні роки. Тайський бокс в буквальному сенсі об’єднав хлопців і дівчат зі всієї України.

Павло Євтушенко, віце-президент української федерації тайського боксу

На данный момент на чемпионате Украины присутствует 20 областей. Обычно у нас 14 областей плюс город Киев, сейчас 20 областей включая Донецкую область, Ивано-франковскую область, Львовскую область, понятно Одессу. Это говорит о том, что спорт у нас выше политики, ребята приезжают со всех регионов, приезжают новые клубы, молодые спортсмены.

Родіон, учасник від збірної Донецької області

Мы приехали на эти соревнования, потому как они являются для нас самыми главными. Мы готовимся, упорно тренируемся в течении всего для того чтобы приехать сюда и показать всё то, чему мы научились. Я надеюсь победить и попасть на чемпионат мира.

Дійсно, зустріч тайських боксерів в Одесі дуже важлива. Адже саме на цих змаганнях буде відібраний склад збірної України. Наступним етапом для найталановитіших стане чемпіонат світу в Мексиці, який пройде вже в травні. Чемпіонат України триватиме до 1 квітня і ми бажаємо юним спортсменам перемог, впевненості та успіхів на рингу.

Комментарии закрыты