Національний університет «Одеська морська академія» — провідний науково-методичний центр морської освіти, що визначає філософію, стратегію і шляхи удосконалення підготовки моряків в Україні — 25 вересня відкрив сучасний конференц-зал для проведення міжнародних семінарів і форумів. На урочисту подію в академію завітали представники іноземних компаній-партнерів ОМА, які вже давно співпрацюють з університетом.

Михайло МІЮСОВ, ректор НУ «ОМА»
Сегодня мы принимаем гостей — наших партнеров — это норвежская компания OSM Maritime Group и их норвежский партнер Gram Car Carriers. Это один из наших основных партнеров, и ежегодно около 80-90 курсантов имеют возможность пройти практику на борту самых современных судов.

Представники компаній OSM Maritime Group та Gram Car Carriers разом з ректором академії Михайлом Міюсовим пройшли аудиторіями навчального закладу, відвідали тренажерні класи, машинний зал, лабораторії електричних машин, електропривода та перетворювальної техніки, електромеханічних систем тощо. До речі, тренажери, в тому числі найсучасніші з візуалізацією, а також новітнє лабораторне обладнання в багатьох класах академії встановлені теж за підтримки партнерів з Норвегії.

Михайло МІЮСОВ, ректор НУ «ОМА»
Эта компания является международной, имеет десятки офисов по миру. Но все больше и больше украинских моряков работают на борту судов этой компании. И мы имеем прекрасные результаты. Мы начали кадетские программы 7-8 лет назад, и сегодня те ребята, которые начинали кадетами, работают на высших командных должностях в компании.

Для забезпечення місцями практики всіх курсантів академії укладені десятки договорів з судноплавними компаніями України та інших країн, морськими портами, агентствами, крюїнговими компаніями. Зокрема OSM Maritime Group надає повний комплекс послуг для офшорної та морської промисловості, а також, крім звичайного тоннажу та складних офшорних операцій, пропонує послуги управління. А Gram Car Carriers є постачальником тоннажу для найбільших світових операторів морських перевезень автомобілів та відповідає за фрахтування і комерційну експлуатацію суден.

Боре МАТИСЕН, Gram Car Carriers
Це моє перше відвідування академії. Я вражений оснащенням, обладнанням і в цілому дуже задоволений університетом. Ваші кадети проходять практику на суднах нашої компанії, і кілька з них вже отримали просування і працюють як офіцери. У нас є можливість вибирати кадетів, які найбільше відповідають нашим вимогам. І ми дуже задоволені підготовкою курсантів в Одеській морській академії.

Сьогодні Національний університет «Одеська морська академія» має все необхідне обладнання, методичне забезпечення та кадровий потенціал для підготовки випускників відповідно до вимог Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків і несення вахти. У минулому році більше 800 курсантів академії, без урахування відокремлених структурних підрозділів, — пройшли плавальну практику на суднах більш, ніж 100 іноземних компаній світу. Випускники ОМА, юнаки й дівчата, успішно працевлаштовуються в компаніях і організаціях морської індустрії. Тому що Одеська морська академія, — підкреслює Михайло Міюсов, — давно і добре відома у світовому морському суспільстві.

Комментарии закрыты