Депутати Одеської міськради проголосували  за затвердження концепції розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та паркувального простору міста.  Згідно з концепцією передбачено створення єдиної центральної автоматизованої системи, а також вирішення проблем безконтрольних парковок. Планується, що всі парковки в місті будуть платними, а вносити кошти можна буде не тільки через паркомати, а й через нові види сервісу.

Олександр Ілько,  директор департаменту транспорту та зв’язку ОМР
Действительно, мы переходим на новый вид сервиса эта возможность оплаты, что тоже позволяет законодательство не только через паркоматы, но и через более удобное современные сервисы, QR-коды, смс и так далее и поэтом конечно такая система городом будет приобретена , в рамках той программы, которую мы будем разрабатываем вместе, в том числе с депутатским корпусом , на основании концепции.
Для перевірки паркування планують створити новий підрозділ інспекторів на базі департаменту транспорту. За порушення правил і несплату водіїв обіцяють штрафувати, а машини — евакуювати. На придбання системи буде оголошений тендер.
В цілому, прийняття концепції дозволить створити механізм контролю за дотриманням правил паркування та правил дорожнього руху в місті.  Окрім цього, очікувалось, що на  порядку денному стоятиме питання про впровадження «електронного квитка». Але за ініциативою депутатського корпусу за день до сесії його зняли.  Таке рішення  прийняли у зв’язку з тим, що проект інвестдоговору до сих пір не отримав схвалення з боку Європейського банку реконструкції і розвитку — головного кредитора КП «Одесміськелектротранс».

Комментарии закрыты