ПИСЬМЕННИК+ХУДОЖНИК+СПІВАК

Нещодавно відбулась презентація оригінальної книги. «Трикутна книга» — не схожа ні за формою, ні за змістом на звичне уявлення про літературне видання. Авторська група – це три творчі особистості абсолютно різних професій, поглядів, інтересів. Що об’єднало письменника Євгена Деменка, художника Ігоря Гусєва та співака Поля Гранека, про це ми дізнаємось  у Євгена , на жаль інші учасники проекту та не змогли долучитися до розмови в студії.

10-Й ОМКФ

В готелі «Лондонская»» відбулась прес-конференція 10-го ювілейного Одеського міжнародного кінофестивалю. Були оголошені: міжнародна і національна конкурсні програми, програма конкурсу європейських документальних фільмів, склад журі, гості та спеціальні події. Подробиці – в сюжеті.

ВИСТАВКА ПЛАКАТІВ

В музею західного та східного мистецтва відкрилась виставка плакатів часів Холодної війни.  На ній представлені роботи художників країн Північноатлантичного альянсу. Плакати створені в контексті розвитку історичних подій другої половини 20 століття, в період 1949-1991 рр. виставка проходить в рамках розвитку стратегічного партнерства НАТО-Україна і буде відкрита до 9 липня.

Комментарии закрыты