Марія Варна, кореспондент

Інформація сьогодні — найцінніший ресурс. Адже хто володіє інформацією, володіє усім світом. 14 вересня в Політехнічному університеті відкрилась десята, ювілейна конференція «Інформаційна освіта та професійно-комунікативні технології.

На науково-практичній конференції представлена вся географія нашої країни — від Львова до Дніпра. Ті колеги, які нажаль не змогли приїхати на захід, все одно присутні на конференції, хоч і спостерігають віддалено, по Скайпу. Також, за весь час існування заходу тут встигли побувати вчені з 9 країн світу. Щороку в одеському Політехнічному університеті поговорити на злободенні теми, а точніше про майбутнє освіти збираються ті, хто знає про збір інформації мабуть все — документознавці, блібліотекознавці, менеджери, вчені та представники влади.

Геннадій Оборський, ректор ОНПУ

И сегодня эта конференция имеет новые черты, которые связанны со специалистами по библиотековедению и мы рады приветствовать и этих специалистов у нас. Потому что наша техническая библиотека, которая является самой большой технической библиотекой на Юге Украины очень активно внедряет информационные технологии.

Також, за словами ректора, ВНЗ все більше набуває рис класичного університету. І не дивлячись на те що Одеський Політех природно заробив собі славу технологічного ВИШу, не нехтують тут і гуманітарними спеціальностями. Цього року було відкрито факультет журналістики, а також діє набір на такі спеціальності як культурологія і психологія.

Юрій Работін, голова Одеської обласної організації НСЖУ

Спілка журналістів завжди буде підтримувати цей навчальний заклад, тем паче що з цього року тут відкрився факультет журналістики, це 4-й в нашому місті. Так що дай Боже щоб випускники нашого навчального закладу працювали в засобах масової інформації і не змінювали свою професію.

Кафедра документознавства, яка і проводить конференцію, щороку випускає фахівців соціально-ділових комунікацій, документознавців і працівників рекламних компаній. До того ж практикуватися студенти кафедри можуть в такому прекрасному місці як бібліотека Грушевського.

Ольга Булгакова, заступник директора бібліотеки ім. Грушевського

Студенты проходят практику на базе нашей библиотеки и они не просто узнают путь к книге, от издательства до книжной полки. Они имеют возможность принят участие в организации и проведении информационных мероприятий, подготавливают пресс-релизы, общаются со СМИ, проводят обзоры выставок, украшая их электронными презентациями и интерактивными инсталляциями. .

Інформація вже повністю оточує наше життя і привертає все більшу кількість вчених. Розвиток цього напрямку тільки набирає свої оберти, знання та інформація змінюються в світі кожен день і відкривають все нові напрямки роботи.

Комментарии закрыты