17 лютого Одеський оперний театр дає оперу італійського композитора Джакомо Пучіні «Турандот» в режисерській версії Станіслава Гаудасинського під керівництвом диригента Большого театру Республіки Білорусь Вячеслава Чернухо-Волича. Показ опери приурочений до ювілею народного артиста України Василя Навроцького. На сцені театру відбувся брифінг, присвячений цій події.

Одеський оперний театр підготував глядачеві показ опери італійського композитора Джакомо Пучіні «Турандот» в режисерській версії Станіслава Гаудасинського. Справа в тому, що театр має дві режисерські версії цієї вистави: фон Гоцці та Гаудасинського.

Людмила Сергійчук, помічник гендиректора театру

 Турандот в версти Гаудасинского не шла на нашей сцене. Прошло время. Мы возобновили  и мы с радостью будем делиться с о зрителями

Василь Навроцький, народний артист України

 Этот спектакль будет идти 2-й раз за последний месяц. Єто совершенно другая постановка. Она красочная, пышная , красивая

  В Одеській опері існує практика запрошувати для участі в постановках солістів, музикантів, диригентів з інших театрів. Цього разу за диригентським пультом – представник білоруської диригентської школи, диригент Большого театру Республіки Біларусь В’ячеслав Чернухо-Волич. Він активно співпрацює з відомими оперними театрами. Бере участь в міжнародних оперних фестивалях. На нашій сцені у В’ячеслава Чернухо-Волича дебют.

 В’ячеслав Чернухо-Волич, диригент Большого театру (Білорусь)

я очень признателен руководству театра за возможность виступить на вашей сцене. Театр не нуждается в єпитетах. На его сцене віступали відающиеся артисти. Виступать огромная честь иответственность.

Провідний соліст оперного театру, народний артист України Василь Навроцький виконує партію поваленого з трону татарського хана Тимура. Ця вистава приурочена до ювілею артиста, який має великий акторський талант. Він створив цілу галерею яскравих образів в оперних спектаклях: як трагічних, так і комічних.

 Василь Навроцький, народний артист України

 Это хорошая вокальная. Не первого ряда. Но пою ее с удовольствием, потому чту Пуччини басових партий не очень много. Пользуюсь случаем, предоставленнім композитором и с удовольствием пою єту партию.

Що може буде найкращим подарунком для артиста до дня народження? Звісно, це можливість показати свою майстерність зі сцени і отримати визнання та любов публіки. Отже до ювілею народного артиста України Василя Навроцького — 17 лютого опера «Турандот» під керівництвом диригента Большого театру Республіки Білорусь Вячеслава Чернухо- Волича.

 

 

 

Комментарии закрыты