У бібліотеці Грушевського напередодні наступаючого 2018 року собаки і минулого всесвітнього дня домашніх тварин провели досить незвичайний творчий вечір «Вони полонили наші серця» — головними героями заходу виступили чотирилапі друзі. На вечері в буквальному сенсі все було присвячено собакам — тут поставили і вироби центру української культури і провели лекції про місце собак в літературі. В першому ряду розташувалися два мовчазних і уважних слухача, сім’я вівчарок — Альфа і її дочка Глорі. Господар тварин, кінолог Руслан, розповів нам про те, як займається з вихованцями і запевнив — командам можна навчити навіть маленького тер’єра.

Руслан Прібатін, інспектор-кінолог

Нет глупых собак — есть глупые хозяева. Даже дворнягу можно научить, если правильно к ней подходить. Любая собака поддается дрессировке, они слушают и внимают. Если собака заинтересована в хозяине, она по любому будет учиться и пытаться контактировать с ним. У нас разные породы приходят. Мы занимаемся в Дюковском клубе, напротив Одрекса, в Дюковском парке. У нас есть и терьеры, у нас есть и алабаи кавказцы — это неограниченно.

Прийшла в бібліотеку і собака Соня породи джек-рассел-тер’єр. Господиня Соні Наталія — творча особистість, малює на бавовні, робить еко-сумки і подушки із зображенням собак, а Соню називає своєю музою.

Наталія Балакчі, майстер з художнього розпису на тканині

Получилось так что мои знакомые попросили меня нарисовать собаку на хлопке. Одна, две, три собаки и так получилось что я оказалась в собачей теме, сходила на Староконный рынок, а вернулась с Соней. Не смогла оттуда уйти без собаки, о чем не жалею конечно. Такое ощущение что за эти 10 месяцев, немножко меньше, я сама стала более равновесной, можно сказать что более доброй.

Поговорили на вечорі і про правовий захист собак і домашніх тварин в цілому. Так, Любов Ждан представила свій сайт під назвою GladPet — онлайн ресурс для адопціі і допомоги безпритульним тваринкам. Тож, якщо ви задумалися про те, щоб завести кота або собаку, пам’ятайте що улюбленця абсолютно безкоштовно можна знайти на ресурсі GladPet.

Любов Ждан, керівник проекту GladPet

Кроме этого, у ресурса есть много дополнительных функций. Например, такая доска объявлений, если у вас пропал питомец или вы нашли чужого питомца, найти его владельца. Мы на самом деле просто специально вывели такой себе счетчик на главную страницу ресурса для того, чтобы показать сколько питомцев ищут дом, сколько питомцев уже нашли. По статистике мы вывели, если просто смотреть на цифры, мы вывели показатель что точно один питомец находит свой дом. В день.

У будь-якому випадку, якщо ви зважилися завести собаку, пам’ятайте про те що перш за все ви заводите справжнього друга. А від друзів, як відомо, не відмовляються і не залишають їх у біді.

Комментарии закрыты