Зачитати свої вірші перед публікою 28 жовтня вирішили члени Національної Спілки Журналістів України Голова одеського осередку Юрій Работін та Євгенія Заславська. Говорили про насущні проблеми, ситуацію в Україні та, звичайно, про кохання. Серед гостей заходу були поети та журналісти, друзі та колеги, і просто шанувальники творчості авторів.

Юрій Работін, голова Одеської регіональної організації НСЖУ

Это маленький творческий отчет за этот год. Те последние стихотворения, которые были написаны в разное время — это взгляд мой на жизнь с высоты взрослого человека, которому есть что сказать. Я бы хотел, чтобы действительно то сказанное было услышано, потому что мы иногда не слышим, что говорит народ. Мы люди из народа и мы говорим об этом. И мы ходим, действительно, чтобы нашу позицию услышали.

Вірші, які писалися протягом 40 років, читали як  українською, так і  російськоюмовами. Перед початком творчого монологу, присутні вшанували пам’ять загиблих журналістів хвилиною мовчання.

Олег Аніканов, гравець ФК «Журналіст» м.Одеси 

Ну, Работин это вообще большая умница. У него такая память и вот вы сегодня увидите, как он читает стихи, я не представляю как это. Уникум. Это наша надежда, будущее. И я думаю, что мы к нему, такие люди к нему приходят, значит, что он плохих людей возле себя не держит.

Володимир Павліченко, голова ветеранської організації НСЖУ

Мені дуже приємно, що, останнім часом, він як поет. То ми його знали як журналіста, як нашого організатора, як організатора акції «Українська мова — мова єднання», яка гримить на всю Україну. І об’їздили ми з ним пів України. А сьогодні він як поет. І, до речі, дуже патріотичні вірші. На кожному нашому заході він читає якийсь вірш. При тому, ми були на дні народжені, на якихось інших заходах, Юра завжди находить такий невеличкий твір, який якраз до тебе. 

Комментарии закрыты