3 травня, в Світлу П’ятницю, Православна Церква молитовно вшановує чудотворний образ Пресвятої Богородиці іменований «Живоносне Джерело». Для Свято — Успенської обителі міста це особливе торжество престольного свята. Святкову Божественну літургію в день пам’яті Цільбоносної ікони Богоматері в Свято — Успенському монастирі очолив Високопреосвященніший Агафангел митрополит Одеський і Ізмаїльський у співслужінні вікарних єпископів, братії монастиря в священному сані та численного міського духовенства.

Дуже швидко пролетіли благодатні дні Світлої Великодньої Седмиці. Поступово Церква починає готуватися до дня Свого Народження свята П’ятидесятниці. 7 тижнів відокремлюють нас від цього світлого свята. У другий тиждень після Великодня, 5 травня, Православна Церква молитовно згадує святого апостола Фому. З нагоди торжества, в Свято — Успенському кафедральному соборі Одеси була звершена святкова божественна літургія.

6 травня Свята Православна Церква молитовно вшановувала пам’ять святого великомученика Георгія Побідоносця. З нагоди урочистості, у Свято – Георгіївському храмі розташованому на території меморіалу 411 батареї в Одесі була звершена святкова божественна літургія, яку очолив правлячий архієрей Одеської єпархії Високопреосвященнійший митрополит Агафангел.

У той же день відзначали храмове свято і молилися за богослужінням віруючі — ув’язнені 14-ої Одеської колонії суворого режиму. До цих прихожан мало хто приходить, вони особливо гостро відчувають, що їх душевну порожнечу і самотність може заповнити лише Христос, до Якого за розрадою вони і приходять щодня, якщо не щохвилини. Відвідують цих православних лише рідні (у кого вони є) і віруючі церковні люди, які бачать в них братів у Христі. За доброю багаторічною традицією після літургії, від імені митрополита Агафангела, прозвучало підбадьорливе Великоднє привітання всім, хто в темниці знаходяться. Всі присутні отримали подарунки від прихожан Свято-Стрітенського храму та Свято-ПантелеІмонівського монастиря, клірики яких регулярно здійснюють богослужіння у в’язницях і колоніях, пам’ятаючи слова Христа: «у в’язниці Я був і прийшли ви до Мене», а «що ви зробили одному з Моїх братів найменших — ви Мені зробили» (Мф. 25).

9 травня Одеса як і вся наша країна відзначила 74 річницю Перемоги у Другій світовій війні. Це особливий і важливий день у житті кожного, адже та страшна Велика Війна торкнулася мільйонів наших батьків і прадідів, забрала мільйони життів. 9 травня в Одесі выдбувся ряд заходів. Подробиці — далі.

Онкологічнізахворюваннятрапляються з людьми доситьраптово та неочікувано. Ціскладні недуги виводять з повсякденного ритму життя, часто залишаючи хворого на самоті. Тому кожнийонкохворийпотребуєнашоїуваги та посильноїдопомоги.

Комментарии закрыты