Високопреосвященніший митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел в рамках свого паломництва 5 вересня відвідав італійське місто Барі і вклонився святим мощам святителя Миколая Мирлікійського Чудотворця.
Владика митрополит і члени делегації Одеської єпархії разом з багатьма сотнями паломників з усього світу здійснили молебень біля гробниці із цілющим мощами і піднесли великому Чудотворцю молитви про Україну і богохраниму Одесу.

11-го вересня православні християни молитовно згадують останні дні земного буття найвеличнішого пророка священної Біблійної Історії Іоанна Хрестителя, його пророче служіння і усічення мечем за проповідь святої правди Божої. В цей день у всіх православних храмах відбуваються урочисті богослужіння. Наша знімальна група побувала на божественній літургії у Свято-Успенському одеському кафедральному соборі.

Час преображення для одеського храму Адріана і Наталії на Французькому бульварі. Старовинна церква відзначає своє 120-річчя, і в цьому році вперше над храмом піднялася у небо дзвіниця. 8-го вересня, в день мучеників Адріана і Наталії, очолив свято і освятив дзвони храму архієпископ Овідіопольський Аркадій. Наші кореспонденти були присутні на події.

Вересень — особливий період для всіх, хто навчається. Адже гарний початок тісно взаємопов’язаний з подальшим результатом навчання. Православна молодь з цієї нагоди здійснює щорічно молебний спів. У 2019 му році богослужіння з нагоди початку навчального року відбулося 8 вересня в неділю.

На Катехізаторських курсах імені святителя Інокентія Одеського Відділу релігійної освіти і катехізації Одеської єпархії напередодні нового навчального року відбулась педагогічна рада, на якій викладачі обговорили нові напрямки розвитку богословської освіти для мирян.

Як пише святий апостол Яків, віра без діл мертва є. Адже істинність християнства проявляється в тому, коли людина виправдовує своє віросповідання у скоєнні різного роду чеснот, до чого закликає кожного християнина Господь. Вже протягом тривалого періоду часу Одеська єпархії співпрацює з дитячою школою-інтернатом №7 і надає своє матеріальне і духовне піклування дітям з церебральним паралічем.

Комментарии закрыты