12-е липня — день святкування Касперівської ікони Божої Матері. Цей образ Богородиці особливо шанується в південних містах України: Херсоні та Одесі, в одеському Свято-Успенському кафедральному соборі вона перебуває і сьогодні. У цей святковий день Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський, в співслужінні вікаріїв та духовенства єпархії звершив урочисту Божественну літургію та святковий молебень перед Касперівським чудотворним образом Цариці Небесної.

5-го липня в прямий ефір вийшов четвертий випуск інтерактивної програми «Бесідка». У цей вечір команда проекту зустрілася з сімейними психологами і обговорила важливі питання, що хвилюють багатьох людей, пов’язані з життям сім’ї та відносинами між її членами. Спеціальним гостем проекту став протоієрей Олександр Клименко. «Бесідка» — нова програма, в якій глядачі в прямому ефірі ставлять свої запитання учасникам круглого столу, Організатори проекту також запропонували глядачам розміщувати свої питання для обговорення — на ютуб-каналі Одеської єпархії під відео з назвою «Предлагайте темы для «Беседки», — з тим, щоб тематика, яку порушено в програмі, була найбільш актуальною для аудиторії.

Протягом більше 4-х років, з благословення митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела, священнослужителі Одеської митрополії беруть участь в благодійній справі — здачі донорської крові для дітей, які страждають на онкологічні захворювання. 14-го липня духовенство знову відвідало дитячий медичний заклад, де лікарі борються за життя маленьких пацієнтів з усієї Одеської області, які страждають важкими недугами. У благій і милосердній справі здачі донорської крові для недужих хлопчиків і дівчаток взяли участь і майбутні пастирі — вихованці Одеської духовної семінарії. Всього в цей липневий день представники єпархії здали понад п’ятдесят літрів крові.

10-го липня на території Cвято-Архангело-Михайлівського Одеського жіночого монастиря відбулася одна лекція з цілого циклу, присвяченого проекту «Літо Господнє», організованому з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського. Про лекцію на тему «Біблія і наука» розповідає наш кореспондент.

Комментарии закрыты