21-го вересня Православна Церква урочисто святкує одне з двунадесятих свят, а саме Різдво Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії. В цей день в Одеській єпархії, з благословення Високопреосвященнішого Агафангела, митрополита Одеського і Ізмаїльського, в храмі, спорудженому на честь цього свята, прихід святкував престольне торжество, а також своє сто шістдесят шестиріччя.

 

19-го вересня Свята Православна Церква згадує чудо, звершене Архістратигом Божим Михаїлом в Хонех. Це чудо розкриває духовну природу постійної боротьби добра зі злом в цьому світі. Згадуючи про допомогу Архангела Михаїла праведному Архипові в Хонех або Колоссах, ми також просимо цього воїна Небесного, щоб і в нашому житті він звершив подібне чудо, допомагаючи виганяти зло з наших душ. Про свято в одеській Свято-Михайлівській обителі — наш сюжет.

 

У вересні Православна Церква вшановує пам’ять великого аскета і подвижника християнського благочестя святителя Іоасафа Білгородського, прославленого в лику святих в тисяча дев’ятсот одинадцятому році. Про подвиг святого, який народився на Полтавщині, розповідає наш кореспондент.

 

21-го вересня, в свято Різдва Пресвятої Богородиці і Міжнародний день миру, в Свято-Успенській Святогірській Лаврі відбувся Міжнародний форум «Люди миру». Це миротворча ініціатива Української Православної Церкви, яку підтримали представники громадянського суспільства — жителі Донбасу та інших регіонів України. Учасники форуму не є політиками і не представляють політичні інститути. Як підкреслив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій напередодні форуму, ідея заходу полягає в тому, щоб включити в переговорний процес по Донбасу звичайних українців, які безпосередньо постраждали від війни на Сході країни. Пропонуємо вашій увазі короткий відеосюжет, який привезли представники Одеської єпархії з форуму.

 

Благодійний фонд Олександра Едельмана надав допомогу пологовому будинку №5 міста Одеси. «Ви даруєте надію на життя», — написали лікарі в подячному листі. «Дуже важливо дати все необхідне дітям, які тільки прийшли в цей світ», — відповів Олександр Едельман. Доброта і допомога — дві чесноти, одна без іншої не можуть існувати. Але не тільки цим можна визначити місію, яку виконує Благодійний фонд Олександра Едельмана.

 

Медіакоманда Одеської єпархії не стоїть на місці і постійно створює нові рубрики та ідеї для цікавих програм. Новий проект, присвячений видатним людям, які поклали багато сил, а також роки свого життя на благо Церкви і народу, — стартував на медіаресурсах Одеської єпархії.

 

Роботу медичних працівників неможливо переоцінити, особливо в непростий час, ускладнений поширенням смертельно небезпечної інфекції, коли людству необхідна висококваліфікована якісна допомога професійних лікарів. Церква як любляча своїх чад мати, об’єднуючись з добрими людьми, завжди буде підтримувати медпрацівників в їх нелегкій праці. Благодійний фонд родини Зарічанських підтримує медперсонал з початку карантину і зараз, коли всім медпрацівникам потрібна допомога, ці добрі люди забезпечують їх харчуванням. У ці дні працівники швидкої допомоги, які разом з пацієнтами годинами стоять у черзі на прийом до лікаря, отримують від Одеської єпархії та Благодійного фонду родини Зарічанських свіжу піцу і дякують за надану допомогу і підтримку.

Комментарии закрыты