Високопреосвященніший Агафангел, митрополит Одеський і Ізмаїльський 30-го травня, в Неділю 5-ту після Пасхи, коли Церква святкує пам’ять праведного Іони Одеського, — очолив Божественну літургію в Свято-Успенському кафедральному соборі Одеси. У цьому храмі спочивають мощі одеського чудотворця, тут святий Іона 4 роки проходив священицьке служіння.

Наша віра вчить нас уваги до потреб і проблем оточуючих людей. У рамках проекту «Добро Об’єднує» 1-го червня, в День захисту дітей, було організовано свято в Одеській спеціальній школі №91 для хлопчиків і дівчаток з вадами слуху. Частування, подарунки, аніматори, і, найголовніше, радісні дитячі посмішки.

Велике, масштабне свято для дітей і дорослих, для сімей та молоді — фестиваль «Покровське поле-2021» — відбувся в Одеській єпархії Української Православної Церкви 29-30-го травня. Подія подарувала заряд свіжих сил і позитивних емоцій тисячам її учасників і тисячам глядачів, які спостерігали за тим, як проходять заходи фестивалю, в живій онлайн-трансляції. У репортажі з села Маринівка, де проходив фестиваль «Покровське поле», — враженнями ділиться наш кореспондент.

Одеська єпархія і Благодійний фонд «Покров і милосердя» відзначили подяками та пам’ятними подарунками помічників фестивалю «Покровське поле-2021». З благословення Високопреосвященнішого митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела, 31-го травня відбулася зустріч священнослужителів, меценатів, благодійників і волонтерів, які взяли активну участь в організації та проведенні фестивалю.

«Благословенні будуть повік усі, що люблять тебе!» — написано в Книзі Товита. За євангельськими заповідями ми будемо судимі на суді, встановленому від Бога для нас, християн православних, — на тому суді, від якого залежить наша вічна доля. Суд буває частковий для кожного християнина одразу після його смерті, і буде загальний для всіх людей під час другого пришестя на землю Господа нашого Ісуса Христа. На обох судах присутній і судить Сам Бог. Кодекс або зводи законів, на підставі яких буде проводитися судження і промовлятися вирок на обох судах – Святе Письмо.
Сказав Господь словами Євангелія від Іоанна Богослова: «той, що цурається Мене, і Моїх слів не приймаючий, має для себе суддю: слово, яке Я говорив, воно буде судити його в останній день». Як пише святитель Ігнатій Брянчанінов, з цих слів Господа видно, що ми будемо судимі за Євангелієм, що нехтування виконанням євангельських заповідей є діяльним відкиданням Самого Господа.
Вживемо ж всю ретельність, щоб стати виконавцями євангельських заповідей! Невідомо, коли прийде смерть; можуть зажадати нас на суд раптово, в той час, коли нами найменш очікується це. Блаженні що приготували себе і горе недбайливим, неуважним, свавільним! Горе тим що не вступили у спілкування з Богом, але ще більше горе тим, що вступили у це спілкування і відкинули його.

Комментарии закрыты