У Nemo знову встановили рекорд України! У День закоханих 14 лютого о 14:02 на набережній Ланжерон на площі Фонтанів Nemo зібрались сотні одеситів. З якою швидкістю летить пробка від пляшки ігристого вина, ким був Періньон до того, як стати виробником шампанського, чому на пляшці з’явилась золотинка і що таке мюзле — про це розповіли присутнім. А далі пішла боротьба за рекорд.

Фазіль АСКЕРОВ, директор з розвитку мережі готелів Nemo
Это наш второй рекорд, связанный с шампанским на набережной Nemo. В прошлом году мы побили мировой рекорд по одновременному открыванию бутылок шампанского. Было 213 человек. В этом году мы собираемся поставить рекорд Украины по дальности полета пробки от бутылки игристого вина.

Отже, присутні змагаються за те, у кого далі полетить пробка від пляшки ігристого вина, і цей рекорд буде внесений до Книги рекордів України.

Дмитро ЯІЦЬКИЙ, представник Книги рекордів України
Такой символичный рекорд ко Дню всех влюбленных. И мне очень приятно находиться сегодня здесь. В Книге рекордов Украины подобных рекордов нет. Однако такой рекорд был зарегистрирован в 1988 году в США. Запустили тогда пробку на 54 метра.

Претенденти на рекорд стріляли по черзі, відповідно до правил, установлених організаторами і під наглядом офіційних представників Книги рекордів України. Тому учаснику, хто прийшов без власного атрибута, організатори вручали по пляшці ігристого вина від партнера заходу. Всі пляшки і пробки учасників були пронумеровані. А перед стартом був зроблений інструктаж: пляшки нагріти та збовтати, золотинку зняти, мюзле відкрутити, пляшку встановити під 45 градусів і проти годинникової стрілки викручувати.

Які ж призи від Nemo чекали на переможців?

Фазіль АСКЕРОВ, директор з розвитку мережі готелів Nemo
Призы: первое место — купание на двоих с дельфинами, первая ТОП-десятка получит пригласительные в дельфинарий. И все остальные участники окажутся, как минимум, с двумя призами, с бутылкой шампанского, которую они использовали для установления рекорда, а также получат льготные билеты в дельфинарий. И впишут свое имя в историю города Одессы и Украины.

Вітру не було, альбатроси шарахались — ніщо не заважало встановленню рекорду біля Nemo. А ще на заході ми взнали, що таке телевізійна чуйка: з приблизно 300 (!) учасників постріл і перші враження після нього ми записали тільки в двох, і влучили! Дивіться — кращий, рекордний по дальності постріл пробкою від пляшки ігристого вина.

Микола ПЕТКУ, рекордсмен Книги рекордів України
Очень приятно! Очень классный день! Так неожиданно, просто пришли с супругой прогуляться по окрестностям, выпить кофе — и установили рекорд. — У Вас опыт большой? — Нет, очень редко пью шампанское.

Відпочивайте з дельфінами, смакуйте шампанське і пишайтеся тим, що Одеса і набережна Ланжерон — знову у Книзі рекордів України.

Комментарии закрыты