Конкурс Учитель року вже став традиційним і в Україні, і в Одесі, зокрема. 29 грудня у приміщенні Воронцовськогго палацу завершився міський етап конкурсу, захід відвідав міський голова Геннадій Труханов.  12 кращих вчителів обиралися в 4-х номінаціях: вчителі початкової школи, біології, інформатики та вчителі музики. І саме одеські вчителі у всіх номінаціях на обласному етапі  стали першими. далі — Всеукраїнський етап і, за словами представників міської влади, нашому місту є ким пишатися і є що заявити Україні.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Я считаю, что если говорить о системе образования, то она у нас лучшая в Украине. Благодаря вам я искренне хочу вам сказать спасибо за ваш труд, за ваше терпение. Во всех отношениях, и в отношениях с учениками, и поп оводу ваших зарплат, вы действительно патриоты своей профессии. С праздником. Счастья, здоровья, всего самого хорошего.

Максим Трубніков, вчитель музичного мистецтва

Вже пройшов місто, оюбласть, тепер готуюся до найвищого конкурсу — в країні., будемо прикладати всі зусилля щоб проявити себе максимально якісно на конкурсі вже найвищому рівні. A стосовно конкурсу в цілому, це не було змагання, це була певна передача досвіду від одного педагога до іншого. Нагорода не в грамотах, чи інших призах, нагорода в тому, щоб наші діти зробили Україну квітучою, якою мі її бажаємо бачити.

Комментарии закрыты