Одеса та Марракеш підписали Угоду про співробітництво та партнерство. 16 квітня у Великому залі мерії  з цього приводу відбулася зустріч одеського міського голови Геннадія Труханова та мера Марракешу (Королівство Марокко) Мохаммеда Ларбі Белькаіда. Під час укладання угоди Мер Марракешу зазначив, що в Одеси з Марракешом  є багато спільного. А саме чисельність населення  — 1 мільйон мешканців та туризм. Окрім цього, Мохаммед Ларбі Белькаід запросив усіх присутніх на зустріч до Марракешу. У свою чергу Одеський міський голова Геннадій Труханов  також відзначив важливість укладання угоди.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Сегодня в Одессе поистине историческое событие. Впервые за годы независимости нашего государства город Одесса подписывает соглашение о сотрудничестве, о партнерских отношениях с городом Марракеш и я еще раз хочу сказать, это очень знаково, именно в сегодняшнее время.

Окрім цього, під час зустрічі стало відомо, що практично одночасно з прибуттям до Одеси мера Марракеша турецькі авіалінії встановили пряме авіасполучення між Стамбулом і Марракешем. А це означає, що відтепер дістатися до Одеси з Марракешу можна буде з мінімальною кількістю пересадок.

Мохаммед Ларбі Белькаід, мер міста Марракеш
 Я очень рад, что мы сегодня создаем такое исторический момент между Маракеш Одесса,, который начинается сегодня и никогда не заканчивается. Момент который поддерживает отношения между Маракеш с Мороккко и Одесы с Украиной. Момент, на который всегда надеялись, чтобы реализовать его и получается, что он совпадает с открытием рейса между Маракеш и Стамбул, а потом и  Одесса, чтобы приближать точки нашего города.      

Комментарии закрыты