Відкриття фестивалю

7-го червня в нашому місті стартувала найбільша подія в області класичної музики – 3-й фестиваль Одеса Класик. Варто зазначити, що в цьому році видатна культурна подія проходить за підтримки будівельної компанії Гефест та одеської міської ради. Саме завдяки підтримці з боку влади та соціально-відповідального бізнесу ініциатор та президент, відомий одеський піаніст Олексій Ботвінов зміг підготувавти  дійсно унікальну програму. Протягом тижня меломанів чекали щоденні концерти, виставки, лекції, творчі зустрічі. Відкрився фестиваль виступом абсолюної зірки -скрипаля, чиє імя входить в топ-десятку найкращих скрипалів 21 століття Данієля Хоупа в дуеті з народним артистом України Олексієм Ботвіновим.

 

ПІДСУМКИ КНИЖКОВОГО ФОРУМУ

З 9 по 11 червня  в нашому місті проходив 18-й Всеукраїнська виставка-форум «Українська книга на Одещині». В цьому році протягом трьох днів в різних бібліотеках міста відбулись презентації нових видань, зустрічи з письменниками, автограф-сесії, дискусії. Що було нового на книжковому форумі,  хто став переможцем конкурсу «Краща книга виставкаи-форуму 2017» розповіла нашій програмі завідуюча відділом зі звязків із громадкістю одеської національної наукової бібліотеки Тамара Кухарук.

ЗАПРОШЕНИЙ ДИРИГЕНТ

В Одеському оперному театрі відбувся показ опери Джакомо Пуччіні «Флорія Тоска». Диригував оркестром цього разу запрошений з Польщі головний диригент Польскої національної опери Анрій Юркевич. До речі маестро Юркевич деякий час був головним диригентом в нашому театрі одразу після закінчення ремонту. Зараз він веде активну творчу діяльність, володіє широким симфонічним репертуаром. Співпрацює з багатьма оперними театрами, оркестрами, а також зі всесвітньо відомими солістами. 11 червня Андрій Юркевич знову після 8-річної перерви став за диригентський пульт одеської опери.

Комментарии закрыты