Розвиток крюїнгу в Україні. З такою метою було проведено вже ІІ Національний Форум українського крюїнга в Одесі. За словами спікерів, після першого форуму суттєвих змін не відбулося, тому вдруге було запрошено представників органів влади задля прямого діалогу. Більше деталей про форум, далі в нашому сюжеті.
Асоціація «Всеукраїнське об’єднання крюїнгових компаній» 7 лютого провела ІІ Національний Форум Українського Крюїнга під назвою «Український крюїнг — розвиток чи деградація». Серед присутніх були керівники провідних підприємств та організацій, установ морської галузі, зайнятих в секторі навчання, підготовки та працевлаштування моряків. А також, представники Міністерства інфраструктури України, Морської адміністрації та Інспекції з підготовки та дипломування моряків. Захід створено задля діалогу бізнесу та влади.

В’ячеслав Кисловський, віце-президент Морської палати України

Государство должно слушать бизнес. На сегодняшний день этого нет. Те схемы, которые строятся, они, кроме коррупционных рисков, ничего практически не приносит. Вот мы и хотим сегодня это обсудить, какое-то решение принять, обратиться к правительству и проконтролировать какие будут меры и обеспечить их выполнение. Задача: консолидировать все здоровые силы, которые работают, они здесь в южной столице, в регионе, не в Киеве. В Киеве другие решения принимают сами за закрытыми дверями. А мы должны сделать так, чтоб эти решения делались здесь, в центре. И прежде чем принимались решения, сначала обращались к профессионалам, а потом только выносили это на обсуждение.

На форумі обговорювалися такі теми, як недоліки і питання збільшення якості системи підготовки та дипломування моряків, перспектива ратифікації Конвенції Міжнародної організації праці 2006 року, та інше. Такий Форум вже проводився 2,5 років тому, проте, за словами В’ячеслава Кисловського, за цей час нічого не змінилося, було створено лише Морську адміністрацію, яка так і не запрацювала належним чином.

Володимир Іванович, Член морського інституту України

Я думаю, что украинские моряки заняли ниже позицию, чем они были до этого. Страну будоражат, возникаю новые введения, которые делают время посадки длиннее, получение документов длиннее. Кроме того, иностранные судовладельцы не рассматривают страну как возможную для развития бизнеса.

Після завершення Форуму було оприлюднено Резолюцію ІІ Національного Форуму українського крюїнгу — підсумкового документу з визначенням чіткої позиції представників морського співтовариства — сектора навчання, підготовки і працевлаштування моряків зокрема, яка визначить найближчі завдання і стратегічні цілі.

Комментарии закрыты