Винищення єврейського народу німецькими нацистами залишило великий слід в історії людства. Сьогодні у всьому світі продовжують шанувати пам’ять жертв Голокосту. Так, у євреському центрі Beit-Grand організували виставку, присвячену тим часам, та тим людям, що змогли вижити.

Виставку під назовю «Український єврейський сімейний альбом» було організовано в Одесі 28 січня, до Дня пам’яті жертв Голокосту, у єврейському центрі Beit-Grand. Було представлено сімейні фото та розповіді з архівів, інтерв’ю євреїв зі всього світу, що пережили ті страшні часи. Виставка створена інститутом Centopa, що у Відні, який займається вивченням історій єврейського народу.

Сергій Торопіцин, директор галереї Beit Grand

Цель выставки: дать, рассказать нашему молодому поколению о тех жертвах, которые пережили их отцы и деды. Они провели большую очень работу и соединили во едино, как оно прослеживается :отцы, деды и дети. И чтобы молодежь нынешняя не только думала про компьютерные игры и так далее, чтоб они помнили благодаря кому они и мы сейчас живем.

В експозиції представлені фотографії людей, зібрані інтерв’юерами, і їх спогади про передвоєнний період — сімейні традиції, улюблені справи, плани на майбутнє. Захід вже було організовано в 15 місцях України, та відвідали її близько 2000 глядачів. Триватиме виставка ще близько тижня.

Комментарии закрыты