ПОСТУП ІСТОРІЇ

 В Одеській національній науковій бібліотеці відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки «Поступ історії: до 27-ї річниці незалежності України» . На виставці представлені унікальні матеріали з фондів бібліотеки, що висвітлюють історію незалежної України, особливості національної символіки України; визначні події та постаті у боротьбі за незалежність нашої держави, зокрема і сучасні – на Сході України. Значна частина виставки розповідає про дивовижні куточки України, її самобутню культуру, народні звичаї і традиції нашого народу.

НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК  В СТУДІЇ АНАТОЛІЯ ПАДУКИ

Новий навчальний рік починається не тільки в загальноосвітніх школах та вищах,. Свої двері відчиняють школи естетичного виховання, театральні студії.  В центрі дитячого творчості «Дивосвит, що на Спирідоновській, 10  успішно працює театральна студія під керівництвом режисера, педагога Анатолія Івановича Падуки. Його вихованці підкорюють відомі сцени в Україні та за кордоном. Це звісно, велика гордість та щастя для вчителя. Чому і як вчить молодих талановитих хлопців та дівчаток, Анатолій Іванович розповів в студії програми Культурна палітра.

ПЕРСОНАЛЬНА ВИСТАВКА АНАСТАСІЇ ЖЕЛНОВОЇ

В арт-галерії «В Садах Перемоги» відкрилась перша персональна виставка молодої одеської художниці Анастасії Желнової. Майстриня неодноразово брала участь у всеукраїнських та міжнародних виставкових проектах. Її твори знаходяться в приватних колекціях закордонних та вітчизняних колекціонерів. В Садах Перемоги Анастасія представила глядачеві свої роботи в різних жанрах образотворчого мистецтва: портрет, пейзаж, натюрморт, ню. На вернісажі побувала наша знімальна група.

Комментарии закрыты