В бібліотеці імені Франка був представлений проект, присвячений 125-річчю від дня народження легенди Одеси — Леоніда Утьосова.  Заплановано цикл з 10 програм, починаючи з червня 2019 по березень 2020 рр., в яких піде мова про різні періоди життя і творчості нашого видатного земляка. Спеціальний гість презентації — доктор мистецтвознавства Едуард Амчиславський.

Леонід Осипович Утьосов- один із символів нашого міста. В наступному році 22 березня йому виповнюється 125 років. До цієї дати журналіст Олександр Галяс і мистецтвознавець Едуард Амчиславський вирішили повторити марафон 25-річної давнини, коли до сторіччя Утьосова була проведена серія вечорів, присвячених його біографії.

 Олександр Галяс, журналіст

Завдяки активній дослідницькій, пошуковій, видавницькій діяльності наших земляків, які нині живуть в Америці , Едуарда Амчиславського та його батька з’явилось багато нових унікальних матеріалів, побачила світ Утьосовська енциклопедія. Саме це видання лежить в основі запланованих вечорів.

Едуард Амчиславський, мистецтвознавець (США)

На презентації марафону на честь нашого легендарного земляка організатори розповіли присутнім про ті артефакти, які вдалося знайти останнім часом і які поповнили колекцію музею-квартири Утьосова.

Едуард Амчиславський, мистецтвознавець (США)

На спеціальному бібліотечному стенд і представлені книги про видатного артиста, видані в різні роки.

 Едуард Амчиславський, мистецтвознавець (США)

Отже перший вечір марафону на честь 125-річчя Леоніда Утьосова відбудеться в 20-тих числах липня в приміщенні бібліотеки ім. Франка

Комментарии закрыты