Чергову апаратну нараду в Одеській міській раді, яка пройшла 4 червня, провели без участі міського голови Геннадія Труханова. Головував на засіданні його перший заступник Анатолій Орловський. У прес-службі мерії повідомили, що очільник міста з робочим візитом вирушив до Києва — на допит в НАБУ у справі про розкрадання бюджетних коштів. нагадаємо, що йдеться про придбання будівель колишнього заводу «Краян» за свідомо завищеними цінами. 4 червня в міській раді говорили про діяльність комунальних підприємств у 2017-ому році. 5 тисяч 158 грн. Саме стільки склала середня заробітна плата на КП Одеси у 2017-ому році. Про це звітував під час апаратної наради в Одеській міській раді директор Департаменту економічного розвитку. Попри те, що порівняно з 16-им роком даний показник зріс на 25%, він на 27% менше загальноукраїнського. Чиновник зазначив: сьогодні перед підприємствами стоїть актуальна проблема — мотивувати людей працювати в комунальних підприємствах.

Сергій Тетюхін, директор Департаменту економічного розвитку ОМР

Як неодноразово визначав міський голова, крім достойної заробітної плати, необхідно створювати належні умови для працівників. Сьогодні підприємствами відновлюються гуртожитки, харчоблоки, побутові приміщення; діє цільова програма «Доступне житло для працівників бюджетних установ та комунальних підприємств». Серед позитивних моментів відзначу, що заборгованість по заробітній платі в комунальному секторі міста вже більше трьох років відсутня. В той час, як в цілому по місту вона становить 46 млн. грн.

Чиновник повідомив, що за 2017-ий рік підприємствами комунальної власності сплачено майже 3% від суми всіх податкових надходжень до бюджету міста — 154 млн. грн.

Комментарии закрыты