Національний університет «Одеська морська академія» добре відомий у світовому морському суспільстві та гаряче любимий у рідному місті Одесі. Заснований у 1944 році, він тривалий час мав назву ОВІМУ, Одеське вище інженерне морське училище або «вишка», так звали виш одесити. Змінились часи і назва, але як раніше, морська академія є провідним навчальним, науковим і методичним центром, який визначає стратегію і шляхи розвитку морської освіти в Україні. 31 жовтня на День відкритих дверей у стінах відомого закладу вищої освіти зібрались ті, хто планує в найближчому майбутньому почати кар’єру офіцеру флоту.

Родіон, гість Дня відкритих дверей
Я посмотрел и мне здесь понравилось. Много путешествий — это интересно. Также интересно наблюдать и участвовать во всем этом. Мне кажется, нужно иметь большой опыт и профессионализм.

Олександра, гість Дня відкритих дверей
Стать моряком для девушки это нормально. Я бы сказала, что меня больше влечет менеджмент, нежели романтика моря. Но море тоже ничего:)

Зараз в академії навчаються майже 12 тисяч курсантів, і юнаків, і дівчат. У закладі вищої освіти є всі факультети для підготовки плавскладу, а також для так званих «берегових» спеціальностей з морського права та менеджменту. Про це у своєму вітальному слові до майбутніх курсантів сказав ректор Одеської морської академії, доктор технічних наук, професор Михайло Міюсов.

Михайло МІЮСОВ, ректор НУ «ОМА»
Сегодня мы проводим День открытых дверей для того, чтобы ребята познакомились с факультетами, выбрали специальность для своего будущего. Это факультеты судоводительский, судомеханический, электромеханический, автоматики, морского права и менеджмента. У нас есть партнерские отношения со многими судоходными, крюинговыми компаниями, которые не только предоставляют ребятам место для практической подготовки, но и дальнейшее трудоустройство.

Україна – морська держава, яка готує висококваліфікованих фахівців для торгового флоту. Завдяки високій якості навчального процесу, яку забезпечує Національний університет «Одеська морська академія», українські моряки гідно виходять на міжнародний ринок праці.

Михайло МІЮСОВ, ректор НУ «ОМА»
Наша страна, благодаря нашим выпускникам, входит в пятерку мировых лидеров по количеству офицеров на мировом рынке труда. Это говорит о том, что наших специалистов ценят и они востребованы.

Підчас заходу відбулись екскурсії аудиторіями та лабораторіями академії, по залах її музею історії. І сьогоднішні школярі, які прийшли 31 жовтня на День відкритих дверей, вже відчувають блискучі перспективи й цікаве майбутнє обраного морського шляху.

Надія, гість Дня відкритих дверей
Я решила поступать сюда потому, что хочу стать морячкой и буду поступать на судоводительский факультет. Я понимаю, что это не очень женская профессия, но я считаю, что я справлюсь с этим. Это очень престижная профессия, и я решила прийти в этот престижный университет.

Федір, гість Дня відкритих дверей
С детства сложилось такое мнение, что моряки — это мое. В первую очередь, нужно хорошо владеть английским языком. Если поступаешь на судомеханика, нужно владеть физикой. Говорят, если поставил себе цель — нужно добиваться ее, и все!

Комментарии закрыты