В Одесі з’являться 4 нові парки. Таке рішення депутати прийняли 24 квітня під час сесії Одеської міської ради. Спочатку проект мав бути затверджений від партії «Доверяй делам», що спричинило бурхливу дискусію. Так, депутат від фракції «Самопоміч» Анна Позднякова заявила, що проект створення парку на Люстдорфській дорозі, 55 — її авторства. Також була висловлена думка, що проект розроблявся усім депутатським корпусом. У результаті  депутатам вдалося домовитися, і вперше за історію функціонування міської ради, проект став «спільними» і був підписаний депутатами  від всіх фракцій прямо під час засідання.

Олександр Іваницький, депутат ОМР
Четыре зоны новые это зеленая зона —  Небесная сотня, улица Академика Глушко, Ильфа и Петрова, п6еровая зона. Второй сквер это Дюковская — Балковская, спуск Степана Олейника, третий сквер это 7 и 8 Пересыпская, и Люстдорфская дорога 55

Окрім цього на сесії ухвалили рішення про затвердження документації на 9 існуючих парків та скверів міста. Відповідно, обслуговування та утримання території  цих зон буде покладено на КП «Міськзелентрест». Також Олександр Іваницький додав, що у 2015 році були встановлені кордони усіх основних парків Одеси.

 

Комментарии закрыты