Майбутні підприємці зі всієї Одеси зібралися 16 березня на XIV форумі стартапів. Діти, віком від 6 до 14 років, мали змогу показати свої знання та презентувати проекти, які вони підготували. На суд журі, до якого входять діючі підприємці, було винесено два типи проектів: комерційні та соціальні. Переможці форуму матимуть змогу отримати грант у вигляді грошової нагороди для реалізації ідеї, а також взяти участь у чемпіонаті світу з підприємництва.

Андрій Азаров, засновник міжнародної мережі Mini
Boss

Эти проекты как всегда дети выполняют на своей интуиции, может быть, родители, может быть, взрослые им подсказали.
Наша задача — дать им возможность эту идею попытаться воплотить.

Софія, Анастасія, та Марія складають команду «Teens community», що в перекладі означає спільнота тінейджерів. Дівчатка розробили журнал для підлітків, який містить цікаву та корисну інформацію для зазначеної цільової аудиторі та має на меті відволікти тінейджерів від смартфонів і гаджетів. Для реалізації ідеї команді необхідна сума в розмірі 28 790 гривень.

Команда «Teens community»
Многие подростки сейчас очень много времени уделяют телефонам и гаджетам и одной из целей нашего проекта является отвлечь подростков от гаджетов.

Наш журнал называется тинейджер и в данном выпуске будет рубрики: ти-тревел это про путешествия и там есть статья о пяти странах, куда стоит поехать подростку со своими родителями. Так же рубрика Ти-ке — это рубрика об уходе за собой и будет статья, как избавиться от прыщей, не выдавливая и в общем много такого.

А ось Маша, Юра та Міша вигадали календар настрою на наступний рік. Ідея їхнього проекту полягає в тому, що кожен день, в залежності від настрою, має певний колір: блакитний — означає, що все нормально , будь-який з яскравих кольорів — добре, а темний говорить про те, що настрій сьогодні не дуже.
Команда
«Солнышко»
Мне такая идея пришла потому что когда-то мы один раз с мамой очень сильно поссорились и мы придумали этот календарь.

Если нам дадут больше денег, мы будем больше календарей делать, 50 или 40, сколько дадут.

Відзначимо, що через два місяці учасники форуму мають показати результати своєї роботи. А саме — продати готовий продукт або послугу, або знайти інвесторів, які б вклали в проект кошти. Для цього в кінці травня буде проведена виставка «Країна Mini Boss», де діти зможуть продемонструвати свої вже реалізовані проекти та примножити капітал.

Комментарии закрыты