Свято лікарів, медсестер, лаборантів, санітарів — усіх працівників галузі охорони нашого здоров’я відзначається в Україні в наступну неділю, 17 червня. В Одеському академічному театрі опери та балету 13 червня перші особи області та міста привітали кращих з кращих медичних працівників Одещини.

Максим СТЕПАНОВ, голова Одеської облдержадміністрації
Скільки разів ви забували про себе, залишаючись на роботі ще на кілька годин. Скільки разів відчували запаморочення, коли вже другу чи третю добу не виходили з лікарні або з машини швидкої. Я щиро вдячний вам за вашу роботу! Я щиро вдячний вам за кожне врятоване життя.

Губернатор підкреслив, що останні декілька десятків років приділялося не дуже багато уваги медичній професії, але ситуація вже змінюється на краще. І навів декілька прикладів.

Максим СТЕПАНОВ, голова Одеської облдержадміністрації
Ми перші в Україні розпочали президентську реформу сільської медицини. Розпочали це з Окнянського району. І вже за 6 місяців там відбулися кардинальні зміни. Ми відкрили сучасний центр в Балті, ми відкрили найбільший Центр нефрології та діалізу в місті Одеса. Ми дали старт Єдиної диспетчерської швидкої допомоги.

Найкращі медбрати і медсестри, фельдшери, лікарі з різних медичних закладів міста й області були нагороджені почесними нагородами. Анна Лешко із сім’ї працівників Швидкої допомоги, в дитинстві теж вирішила працювати, як тато. Й пройшла шлях від санітарки до лікаря виїзної бригади, працює вже 17 років на швидкій.

Анна ЛЕШКО, лікар Міської станції швидкої допомоги
Что у нас изменилось, так это то, что теперь есть Центр, который нас координирует, — Единая диспетчерская. То есть доезд к пациенту может быть осуществлен с новой программой быстрее, быстрее и качественнее мы можем оказать помощь. От 6 до 18 адресов в сутки каждой бригаде достается. Работа довольно таки тяжелая, своеобразная, требует постоянной мобильности, быстроты принятия решений. Те, кто работают, это люди с очень большим опытом, которые, можно сказать, живут этой работой и Скорой помощью. Это сложная работа, но мне она нравится и я ее люблю. 

Для закоханих у свою роботу медпрацівників, а без цього кращого лікаря не буває, для тих, хто кожен день і ніч пам’ятає про наше здоров’я, навіть коли ми забуваємо про нього, для людей у білому — Одеська опера наприкінці свята подарувала балетну виставу.

Комментарии закрыты