«Безпечний Інтернет: ключові аспекти та сучасні тенденції» — саме цій темі був присвячений семінар для  керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста. Організатори заходу: департамент освіти і науки Одеської міської ради та Одеська національна академія зв’язку імені Попова за підтримки Міжнародного союзу електрозв’язку. Про актуальність теми і результати семінару — далі у сюжеті.

На розширеному засіданні колегії департаменту освіти і науки Одеської міської ради було піднято питання безпечного Інтернету.  2-го грудня директори шкіл Одеси, а також представники районних відділів освіти зібралися в одному залі для обговорення актуальної теми. Участь у семінарі взяли також представники компаній у сфері дослідження та запобігання кіберзагроз та Google Україна.

Ирина Столбова, департамент образования и науки ОГС

Проблемы Интернета как таковой не существует. Есть проблема другая — мы должны понимать как работать в Интернете. А в учебно-воспитательном процессе Интернет используется постоянно, поэтому должны существовать какие-то правила, регламенты работы в Интернете. мы должны изъяснять учащимся, что есть сайты, которые содержат нежелательную информацию, пропагандируют жестокость, насилие, эти сайты нужно обойти. Как работать в соцсетях, все эти разъяснения, которые должны учебные учреждения давать, департамент старается работать в данном направлении.

Департамент освіти і науки Одеської міської ради тісно співпрацює із Одеською Національною академією зв’язку імені Попова. Чергові результати цієї співпраці представили сьогодні в рамках семінару. Фахівці академії спільно з Міжнародним союзом електрозв’язку розробили «Мультимедійний навчальний дистанційний курс безпечного користування ресурсами мережі Інтернет. Курс складається з трьох рівнів: для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, для дітей 5-9 класів і для старшокласників, студентів, молодих батьків та вчителів.

Петр Воробиенко, Ректор ОНАС им. А.С. Попова

Ми працюємо з Міжнародним союзом електрозв’язку. який теж зацікавлений у вирішенні цієї проблеми. І те, що ми працюємо саме з міжнародною організацією, яка є частиною ООН, це нам дозволяє бути на самих передових позиціях в світі, які тільки є. Те, що ми зараз робимо — це не тільки для Одеси, не тільки для нашої країни, а й для всіх країн СНД і зараз ставиться питання перекладу наших курсів на інші мови ООН — англійську, французьку, арабську, китайську, зараз йде ця робота.

Розроблені курси — це одеський продукт, а тому, тестовий режим буде проходити саме в нашому місті. Спочатку курси безпечного користування ресурсами мережі Інтернет будуть розповсюджені по навчальним закладам міста, а згодом розширять свою географію і за кордон.

Комментарии закрыты