21 квітня в Суворовському районі за адресою Отамана Чепігі, 54 після капітального ремонту відкрилася амбулаторія з новітніми технологіями. Мед. установа — не тільки один з кращих Центрів первинної медико-санітарної допомоги в Україні, але і повністю відповідає рівню європейських лікарень. В урочистому відкритті взяв участь і Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Ще близько півроку тому цю сучасну амбулаторію за адресою Отамана Чепіги, 54 було не впізнати. Відсутність опалення, дах, що протікає і невідповідність кабінетів жодним санітарним вимогам і нормам — так описують своє попереднє місце роботи самі медики. Безумовно, такі умови праці ускладнювали не тільки роботу лікарям, а й перебування тут пацієнтам. Міська влада не могла пройти повз цю проблему і вже сьогодні відчинилися двері оновленого Центру первинної медико-санітарної допомоги №7.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Чем хорош он, помимо того, что внешний вид изменился. Здесь использованы все новые новшество по энергосбережнению. Установлено соответствующее энергосберегающее освещение: солнечные батареи, теплоузел. И сегодня по докладу главврача о том, что экономия средств по коммунальным платежам в два раза снизилась. Это действительно новая, мы живем по-новому, мы внедряем все передовое, что сегодня имеется в мире.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги №7 на обслуговуванні понад 50 тисяч мешканців прилеглих мікрорайонів. І відкриття сучасної амбулаторії — це справжнє свято для всіх.

Инвалидов, участников боевых действий, которым я являюсь. За ваш большущий труд, за эту поликлинику, потому что мы види—  вы делаете много для города и для нашего района и очень мы вам благодарны, потому что, ну действительно, я не хочу льстить вам, но такого мэра у нас еще не было.

Ірина Проскура, Центр первинної медико-санітарної допомоги №7

Здесь была проводка, которую было страшно включать, потому что мы боялись, что может быть пожар. Не было обустроено ни одного кабинета, не было ни одной коммуникации. Крыша — это называлось крышей, но по большому счету — это была сеточка через которую текла вода и все остальное. Холод стоял невероятный. Сегодня у нас здесь самые современные технологии. У нас каждый кабинет оборудован, я вам хочу сказать, что не у каждой частной фирмы есть то, что сегодня есть в этом Центре. Возможно, я скажу громкие слова, но на самом деле — это правда. Я думаю, что это один из самых современнейших Центров, может быть, даже в Украине.

У планах — відновити всю мережу медичних установ Суворівського району, яка повинна якісно працювати. У тому числі на Більшовику, в районі Хаджибейської дороги, а також на Добровольського. Адже один із пріоритетних напрямків роботи міської влади — це гідна турбота про здоров’я одеситів.

Комментарии закрыты