Європейський банк реконструкції і розвитку відкрив регіональний офіс в Одесі. Він стане вже третім представництвом ЄБРР за межами Києва і буде служити регіональним центром банку для південних областей України. Центри дозволять підвищити інформованість малого і середнього бізнесу про ті можливості, які існують в рамках ініціативи, і будуть виконувати функцію основних контактних центрів для малого бізнесу по всій країні.

Європейський банк реконструкції і розвитку відкрив в Одесі своє регіональне представництво. Як повідомили представники європейського банку, даний проект створений насамперед для розвитку і підтримки малого та середнього бізнесу. Допомога має на увазі під собою не тільки кредитування, але і професійні консультації.

Шевкі Аджунер, Директор представництва ЄБРР в Україні

Одеський офіс сконцентрується на підтримці малого і середнього бізнесу. Для цього ми будемо використовувати два шляхи: перший — це кредитування компаній міста і області, і другий — надання консультаційної допомоги, проведення тренінгів, навчання з метою підвищення компетентності і конкурентоспроможності малих і середніх підприємств.

За словами європейців, малий і середній бізнес є рушійною силою в розвитку європейської економіки, тому цій сфері необхідно приділяти особливу увагу, надаючи підтримку. Так, ЄБРР планує розширити підтримку з багатьох існуючих проектів, зокрема в сфері агробізнесу та транспорту.

Павло Вугельман, заступник Одеського міського голови

От лица Одесского городского головы, от лица Одесского городского совета я искренне поздравляю не только всех сотрудников ЕБРР с открытием в нашем замечательном городе Одессе. Поздравляю всех одесситов, одесский бизнес, все наше бизнес-сообщество с открытием этого уникального финансового учреждения, который является воздухом для всей одесской экономики.

Як зазначив директор представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер, в країні будуть створені Центри підтримки бізнесу, робота яких передбачає тісну співпрацю з регіональними офісами ЄБРР. Там будуть організовані навчальні тренінги, а також надаватиметься доступ до інформаційних послуг. Всього в Україні планують створити 15 таких Центрів, і один з них вже функціонує в Одесі.

Комментарии закрыты