Сьогодні, 26 травня в Одесу з офіційним візитом прибув президент України Петро Порошенко. У програмі: урочисте відкриття Стамбульського парку і Потьомкінських сходів, відвідування РАЦСу і української Венеції — місто Вилкове! Як Одеса зустрічала главу держави — дізнаємося в наступному сюжеті.

Президент України Петро Порошенко урочисто відкрив Стамбульський парк в Одесі! Разом з ним стрічку перерізали Одеський міський голова Геннадій Труханов і його колега зі Стамбула, а також голова Одеської обладміністрації. У вітальному слові гарант наголосив на дружніх відносинах України та Туреччини, які почалися ще з моменту незалежності нашої країни.

Петро Порошенко, президент України

Хочу висловити щирі слова глибокої вдячності представникам Туреччини, які доклали зусиль для створення Стамбульского парку, який безумовно став прикрасою української Південної Пальміри. І приємно бачити друге народження, яке отримала одеська перлина — знамениті Потьомкінські сходи. Це візитна картка не тільки Одеси, а й Півдня України. Вона відома туристам всієї Європи і всього світу.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

Вельмишановний пане президенте, шановний пане мер міста-побратима Стамбул, шановні друзі. Прежде всего, господин президент, я хочу вам сказать огромное спасибо и поблагодарить от лица одесситов, от себя лично за то, что ссегодня в этот праздничный день вы находитесь с нами, как вы сказали — на своей малой родине. Огромное спасибо. 

Кадір Топбаш, мер Стамбулу

Сьогодні я втричі в Одесі та хочу  висловити свої найвеличніше поважання меру цього міста та передати своє велике дякую за те, що Одеса дійсно розвивається і сьогодні я її побачив в надзвичайному стані. Одеса вділила нам найпрекрасніше місце для відбудування Стамбульского парку. Ми сподіваємося, що цей парк стане символом розвитку наших відносин в майбутньому.

Також у своєму виступі мер Одеси Геннадій Труханов відзначив значну роль президентської програми «2020» в забезпеченні широких фінансових повноважень місцевих громад, які дозволяють втілювати в життя великі інфраструктурні проекти. У їх числі відкриття Стамбульського парку і реконструкцію Потьомкінських сходів.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

И что же сегодня мы видим на уровне местного самоуправления. За три года 13 школ в Одессе капитально отремонтированы, построены 23 спортивных комплекса, отремонтированы 55 пищеблоков, наша одесская детвора получили 11 детских садов. Такого не было в Украине за все годы независимости.

Що стосується самого Стамбулського парку, відкриття якого з хвилюванням чекали і одесити, і гості нашого міста, то паркова зона розташувалася від Думської площі аж до знаменитих Потьомкінських сходів, які також відновлені.

 

 

 

Комментарии закрыты