2 липня 2015-го року у рамках реформування системи Міністерства внутрішніх справ України Верховна Рада прийняла в цілому Закон України «Про Національну поліцію». І згідно з Указом Президента з 2018-го року День Національної поліції України відзначається 4 липня. З цієї нагоди у вівторок, 3 липня, у Головному управлінні Нацполіції в Одеській області пройшов урочистий захід. В ньому взяли участь представники обласної та міської влади, які привітали правоохоронців та вручили їм почесні відзнаки. Губернатор області зазначив, що для українців поліцейські — це захист, і поруч з лікарями, які рятують життя, їх справа — найважливіша. До привітань приєднався і міський голова.

Максим Степанов, голова Одеської облдержадміністрації

Кожного дня ви захищаєте життя та спокій в нашому суспільстві. Але і це не все. Ви — живий приклад змін, які відбулись в Україні. За три роки ви стали правоохоронцями з європейськими рисами. Міліціонер радянського ґатунку пішов в минуле. Ви чемні, доброзичливі, віддані. Але коли це потрібно — ви приходите на захист українського народу, до кінця захищаючи його.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

И желаю вам стойкости, терпения, мужества, удачи. Всего того желаю, чего пожелал бы, наверное, своим родным и близким. Вашим семьям — благополучия и мира.

Комментарии закрыты