13-14 жовтня  на центральній алеї в парку Шевченка, біля сцени Мушля відбудеться святкування трьох свят: День захисника України, День українського козацтва та Свято Покрова Пресвятої Богородиці. Одесити та гості міста зможуть подивитись на різноманітні творчі та спортивні виступи,  а також зустрітись із представниками тих служб, які щодня забезпечують порядок та спокій в Одесі. В парку відбудеться благословення одеських службовців, майстер-клас з безпеки — і дещо зовсім незвичайне.

Олег Гроссу, генеральний директор БФ «Казак»

Будет презентация настоящей, походной казацкой кухни. То, что ели именно казаки в те времена, когда они ходили. Это поросенок на вертеле, это большая рыба на вертеле. Выпекать будут хлеб казачий — прямо на открытом огне. То есть, что был быт, показан быт и жизнь наших казаков. То есть, одним словом будет проведено максимально все, чтобы люди могли прийти и просто отдохнуть.

Анна Лискова, відділ зв’язків з громадськістю УПП в м. Одесі

Представники Управління патрульної поліції будуть представляти на цьому святі свою спеціальну техніку, свої спеціальні засоби. Крім того ми будемо відкриті для живого спілкування з громадянами. Питання, які будуть їх цікавити. Ви можете спокійно підходити, задавати питання, ми будемо надавати консультації в мірі своїх повноважень.

Комментарии закрыты