В Одесі стартує муніципальний проект «Соціально активний громадянин». На цій онлайн-платформі кожен одесит зможе запропонувати свій проект щодо поліпшення життя в місті або ж подати петицію. Подробиці дізнаємося прямо зараз.

В Одесі презентували нову муніципальну онлайн-платформу — «Соціально активний громадянин». Це унікальний сервіс для громадського обговорення нормативних актів та петицій. Проект для тих жителів нашого міста, кому не байдуже, те що відбувається в Одесі. Вже з понеділка на спеціальному сайті кожен бажаючий зможе в електронному вигляді запропонувати свою ідею щодо поліпшення міста, взяти участь в обговоренні того чи іншого проекту, а також подати колективні або особисті звернення до органів виконавчої влади. Обсяг фінансування проектів для Одеси становить 100 млн грн.

Геннадій Труханов, Одеський міський голова

В Одессе по нашим оценкам, также было достаточно большое количество проектов, поэтому мы сегодня поставили и нам позволял бюджет и депутаты приняли данное решение для того, чтобы действительно вовлеч социально активных граждан нашего города в происходящий процесс. Для того, чтобы они чувствовали себя участникам процесса преобразования нашего города. Хотелось бы, чтобы критика была конструктивной, как минимум. А как максимум, чтобы человек пришедший сказал — ребята, вы что-то неправильно делаете, а я предлагаю вот так сделать.

Наприклад, подана петиція протягом 45 днів повинна набрати певну кількість голосів. Після чого, Одеський міський голова знайомиться з текстом запропонованої петиції і визначає профільний департамент, який зможе дати компетентну відповідь. У разі якщо заявка не набрала необхідну кількість голосів — вона все одно не залишиться без відповіді і буде розглянута, як звичайне звернення громадян.

Андрій Сиваш, Департамент інформації та зв’язків з громадськістю ОМР

Узнать цены у поставщиков разных и подать в проект усредненную какую-то стоимость или департамент экономического развития будет консультировать и совместно уже с человеком подающим проект разрабатывать эту смету, будет помогать.

Для того, щоб подати свою ідею або підтримати той чи інший проект людина має пройти серйозний процес реєстрації, де треба  надати копії документів, що засвідчують особу. Це допоможе виключити варіант фальсифікації голосів. Крім того, на презентації були присутні представники громадськості. Всі побажання та зауваження були почуті розробниками і прийняті до уваги.

 

 

Комментарии закрыты