З четвертого по шосте березня в Одесі проходить Виставка моди та текстилю. Це вже третій захід, який в нашому місті організовує компанія Lider Expo, щоправда він в значній мірі відрізняється від попередніх — адже проводиться на території промринку Сьомий кілометр.

Мурат Гюнер, генеральний директор Lider Expo

Для нас Сьомий кілометр — це, чесно кажучи, початкова мета для безпосередньо турецьких виробників. Оскільки це не просто оптовий ринок Одеси, це центр оптової торгівлі України. Саме тому Сьомий кілометр. Ми давно хотіли реалізувати свої плани  — і ось, нарешті, у нас вийшло. Для нас, насправді, це дуже важлива подія, оскільки раніше на території Сьомого кілометру ніхто виставки не проводив. Це робиться вперше, а тому, я думаю, що і для українців це в новинку, і, звісно, в Туреччині серед виробників не залишилось компаній, які б не чули про дану виставку. А тому незважаючи на те, що тут близько п’ятдесяти учасників, ще, як мінімум, п’ятдесят компаній приїдуть подивитися, як тут все організовано.

У виставці беруть участь близько п’ятдесяти турецьких компаній-виробників одягу, які представляють найрізноманітнішу продукцію.

Мурат Гюнер, генеральний директор Lider Expo

Жіночий, чоловічий, дитячий — як можна побачити, різноманітний ряд товарів. І повсякденний одяг, і спортивний, діловий, вечірній — тут є все, чого тільки можна забажати. І звісно, на наступну виставку ми плануємо кількість наших компаній тільки збільшувати.

У Виставці моди та текстилю беруть участь абсолютно різні компанії: ті, що на ринку вже не перше десятиліття, і зовсім новачки. Дехто вперше не лише в Одесі, а й в Україні; інші вже були учасниками аналогічних заходів. Є і такі, що після років «затишшя» відновлюють бізнес-відносини з нашою країною.

Імат Кьопрюлю, генеральний директор BEETHOVEN та BABILON

Ми представляємо дві компанії: Бетховен та Бабілон. В нашій структурі знаходиться понад 70 компаній-виробників жіночого одягу. Це товар на будь-який смак. Це повсякденний одяг, спортивний, футболки, кофти і так далі. Ми експортуємо продукцію наших компаній в різні країни — в тому числі в Європу: Італію, Францію, Іспанію. В країни СНД — такі як Казахстан, Росія, Україна. На виставку в Одесі ми приїжджаємо вже вдруге.

Мар’яна Сиртмач, дизайнер LUCKY LIFE KIDS

— Дело в том, что я, подчеркну опять, что я являюсь и дизайнером этой фирмы. Поэтому все изделия мы изготавливаем с любовью. Я люблю все, что я делаю, — потому что я люблю детей, я люблю свою работу, а в то время все люди любят меня и мою работу. Мне это очень нравится.

— Может быть, есть какая-то вещь, над которой больше всего работали? Или что-то прогрессивное?

— Каждая новая вещь просто добавляет какой-то… адреналин во мне, когда я начинаю работать. Но каждый элемент любим мною действительно. Потому что так оно и называется — «коллекция». Поэтому она вся нравится.

На виставці дійсно представлена різноманітна продукція: від дитячого одягу — до спортивного взуття, яке полюбляє носити сам президент Туреччини. Більше того — в кросівках саме цієї моделі Реджеп Таїп Ердоган забив три голи під час відкриття нового стадіону в Стамбулі.

Берке Ічтен, власник LIG FOOTBALL

Ми привезли все те ж саме для футболу, для спорту. Тут немає нічого нового — але це постійно затребуване. Це перший день. Ми прилетіли літаком — і одразу сюди. І тут постійно нами цікавляться, розпитують. Дуже багато приємних вражень, Ми перший раз на виставці в Україні — і для першого дня це просто чудово.

Контакти на виставці налагоджуються з першого дня роботи. Одесити зазначають: такі виставки — дуже зручні для бізнесу і було б чудово, якби їх організовували частіше.

Ірина, відвідувач виставки

Мы смотрим товар, нас интересует мужской трикотаж. И модели нравятся нам. Чтобы не ехать в Турцию заказывать — мы можем здесь на месте, и это очень удобно. И если бы постоянно такие выставки организовывали на месте — нам было бы очень удобно. У них ассортимент богатый, я смотрю, поэтому мы уже будем с ними работать. Эта фирма — вот первый раз они приехали. Нам очень удобно — чтоб не ехать заказывать, нам очень удобно на месте. Потому что уже не та торговля, как раньше была — заказывали большим количеством. Поэтому здесь можно и выбрать, и расцветки конкретно, и модели заказать. Вот в этом плане они хорошо сделали — организовали это.

Крім того потенційні клієнти сподіваються, що надалі асортимент, представлений на заході, тільки збільшуватиметься. А наступну Виставку моди та текстилю планують провести вже наприкінці серпня — вже з зимовими колекціями одягу.

Комментарии закрыты