18 березня у дендропарку Перемоги колекцію дерев  поповнили нові насадження. Одесити разом із представниками міської влади та співробітниками комунальних служб зробили свій внесок в озеленення нашого міста. Як пройшов суботник — дізнавалися наші кореспонденти.

Загальноміський суботник — це вже добра традиція для Одеси. Минулі вихідні не стали виключенням. Городяни, представники міської влади, комунальних підприємств та громадська організація «Улюблене місто», взяли активну участь у висадці дерев у дендропарку «Перемога».  Так, у рамках суботника одесити висадили 1200 саджанців.

Володимир Хрома, головний інженер КП «Міськзелентрест»

Мы хотим возобновить хвойники, много высаживается туй, сосен. Здесь, на этом участке, высаживаются даже дубы, березы. На прудами будут высаживаться целый ряд ив. То есть все то, что есть у нас в питомнике на сегодняшний момент, то есть мы хотим как-то возобновить.

Тільки за весняний період в парку «Перемоги» планується висадити близько 2,5 тис. дерев. Таким чином міська влада хоче не тільки озеленити і привести в гарний вигляд одеські парки, а й прищепити любов до свого міста серед жителів.

Анатолій Орловський, заступник Одеського міського голови

Это правильно, что сегодня, молодежь, в основном, я смотрю, принимает учатие. И это отрадно, что они заботятся о своем городе и хотят, чтобы он был чистым, зеленым, красивым. Я уже здесь, принимаю участие, поэтому у нас сегодня проводятся субботники в разных районах города, но центральная сегодня прощадка — это в парке Победы.

Як відзначив головний інженер «Міськзелентресту», зараз в парку ведеться установка та відновлення систем поливу, а також проводиться комплексний благоустрій парку «Перемоги». Також відзначимо, що в наступну суботу запрошуються всі бажаючі на акцію в парку Шевченка, де планується висадити близько 1000 саджанців.

Комментарии закрыты